"Trollitehdas" yritettiin polttaa

587
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Onpa ryssäpaska mvjanita nyt kovasti huolissaan ))))))))))))

Äänestä

Ilja siis puolustaa avoimesti Venäjän trollitehdasta joka suoltaa venäjämielistä propagandaa nettiin. Ilja on täysin Venäjämielinen Venäjän agentti.

Äänestä

Näissä venäläisten kiistoissa, ei ota erkkikään selvää mikä on totta ja mikä osa on trollia

trollauksen ja valheiden määrä on ylitsevuotava

Onko trollaus tai trollitehdas sitten oikein? Hä?
Jos trollauksella tarkoitetaan tässä tapauksella valheellisen propagandan levittämistä.
Mikä osa on valhetta?

~ riippuu päämäärästä VAI?

Äänestä

Otetaas uuesaa. In God we trust.
G = gold
O = oil
D = drugs

Äänestä

Ei se mikään trollitehdas ole. Pirinisti siitä teki trollitehtaan. Siellä kirjoitetaan kaikesta mahdollisesta Venäjän puolesta ja Venäjää vastaan ja siksi se koitetaan vaientaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kdldkks kirjoitti:

http://mvlehti.net/2016/07/11/hyvaksyyko-neiti-jessikka-aro-tuhopolttoyrityksen-pietarin-trollitehtaassa/

Ei palanut. Totuus ei pala tulessakaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu