En suosittele edes avaamaan tätä jos olet heikkohermoinen.
http://www.hs.fi/politiikka/a1402542106089
Siis hirveätä suvakkipolitiikkaa?
8
103
Vastaukset
Ehkä persujen musuviha on laantumassa?
- Epäilen_skitsoiksi
Kuinka monilla rattailla persut ajelevat? Ei taida kahdet riittää. Onko se olevinaan jotain poliittista taktikointia vai aitoa puoleen jakomielitautisuutta?
Kyllä persut on jo pudonneet rattaislta, sen verran on sekavaksi mennyt, että uskottavuus on siinä aika tarkkaan tasan 0.
- työmies.vinkkasi
Persujen EU johtaja Tunisiasta??
- elitti.houkuttelee
Sandaali ukko vai ... ÄHLÄM???
"Kokouksessa ryhmän puheenjohtajaksi valittiin brittiläinen konservatiivi Syed Kamall.
Terho kertoo, että tämä on uskonnoltaan muslimi. Perussuomalaisten delegaatio, Terho ja Jussi Halla-aho, äänesti häntä ryhmän johtajaksi.--"
Hyi helvetti. "Eliitti" Poppamies kkai antoi norsunlanta huumetta. Tätä ei duunari nielle.- kamelikaravaanarit
Kameli Kamal ei kauan oo puheenjohtaja.
- Allah-aho
Alan jos uskoa, että Halla-aho on ovela ISIS-agentti.
- TriplaX
Se nyt on aina tiedetty, että Persuilla on paljon enemmän yhteistä Isis:n ja vanhoillisten uskonkiihkoilijoiden kanssa kuin muilla puolueilla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Naisella tisulit, kuin lehemän utarehet
Oli kyllä isot tisulit naisella, kuin lehemän utarehet, vaikka paita oli päällä, niin tisulit erottui.657283Oliko pakko olla taas tyly?
Miksi oot niin tyly mua kohtaan nykyään? Ei edes tunneta kunnolla. Katseita vaihdettu ja varmasti tunteet molemmin puoli652773Kemijärven festarit 2025
Onpas taas niin laimea meininki. Eikö tosiaan saada parempia artisteja? ☹️191902Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä181898- 1471894
Johanna Tukiainen hakkasi miehen sairaalaan!
Viime päivien tiktok-keskusteluissa on tullut esiin, että Johanna Tukiainen on jatkanut väkivaltaista käytöstään. Hän h1361781Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?291582- 1021467
- 381271
Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411216