Tilaa illaksi tai viikonlopuksi

Tilaa illaksi tai viikonlopuksi: ERommelin saa nyt tonnilla!
20176
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

Kaikki erikosuudet käy.

1Äänestä
  • Saako tulla joukolla paskomaan päälle.

    1Äänestä

  • Saa kajauttaa päälle vaikka minkälaiset paskat.

    1Äänestä

  • Masson ilmoittautuu myös. Otatko poskeen.

    1Äänestä

  • Poskeen käy joo. Olen harjoitellut asiaa Kremlissä.

    1Äänestä

Häpäisette kuuluisaa marsalkkaa, minulla on yksinoikeus käyttää ERommel nikkaria....silloin ei ainakaan nimeä häpäistä.

Äänestä
  • Itse häpäiset marsalkan nimen. Marsalkka Rommel ei ollut mikään venäläisten perseennuolija. Sinulle ei ole Erwin Rommelin perikunta antanut mitään yksinoikeutta.

    1Äänestä

Kumpi ERommel tulee? Sekö joka tietää mistä kirjoittaa vai natojuudas jonka älykkydessä on jotain vinksallaan?
Ja joka usapaskalle tyypilliseen tapaan varastaa kaiken, nimimerkkiä myöten.

"Yhdysvaltain nykyisen supervalta-aseman syntymisen edellytyksenä on ollut alkuperäiskansojen maaomaisuuden valloitus ja niiden luonnonvarojen ryöstö ja kansanmurhat sekä muualta tuotujen kansojen orjuuttaminen omaksi halvaksi työvoimaksi ja rasistisen yhteiskunnan synnyttäminen näin luodun järjestelmän vakiinnuttamiseksi ja ylläpitämiseksi. "

Äänestä

Menikö Putinilla paskat housuun kun sai kuulla Turkin vallankaappauksesta. Sama voi tapahtua Venäjällä kuten on tapahtunut aiemmin.

1Äänestä
  • Kyllä niin on tapahtunut. Putinin kuivattua paskaa on pian myynnissä. Itäkiimaisena Venäjäintoilijana suosittelen kaikille ostettavaksi kuivattua putinpaskaa. Itse ripottelen putinpaskaa leivän päälle. Putinpaska on herkkua meille Venäjäkiimakoille.

    1Äänestä

  • Joko ERommel on päässyt maistamaan paskaa.

    1Äänestä

  • Vasta haistelemaan. Paskaa tulee paketissa myöhemmin.

    1Äänestä

  • Nyt tuli Putinin paskaa ja kyllä maistuu. Pitää säästää osa juhlapäiväksi.

    1Äänestä

  • Aika rankkaa läppää, mutta hauskaa ......... . ropisee. :-)

    1Äänestä

Kyllä Putin osaa pitää huolen ettei jenkkipaska valu heidän puolelleen.
Kummallista että vallankaappaus nyt kun välit Venäjään paranevat?

Havaiji, Kuuba, Puerto Rico, Iran, Guatemala, Chile... Aina kun amerikkalaisten yhtiöiden edut ovat olleet uhattuina jossain päin maailmaa, on apu ollut yhtä lähellä kuin lähin Yhdysvaltain presidentti. Demokraattisesti valittujen hallitusten ja presidenttien tilalle on nostettu diktaattoreita amerikkalaisvoimin yli vuosisadan ajan.


Kummallista, vai onko? Yhtiöiden luomaa"demokratiaa".

Äänestä

Ja Rommel on edelleen kontallaan housut kintuissa kähisten alamaisesti: PUT IN!

1Äänestä
  • Darayan kaupunki Syyriassa on vapautettu lännen perustamien ja tukemien terroristien orjuudesta.

    Daraya has entered a national reconciliation agreement with the Syrian government.
    The Syrian Arab Army will enter the town and armed groups inside will surrender themselves and arms to the Syrian Army.
    On day one, the armed groups surrendered their heavy armor
    The day after they will surrender their arms and themselves and benefit from the presidential amnesty decree 15.
    Number of these gunmen want to be transported to the South of the country, and will transported after they surrender their arms.

    Five years of war that destroyed the houses, the infrastructure and all forms of civil services; and for what? Acting as foreign payed mercinaries, destroying one's homeland, for what?
    At the end, they surrendered, and gave up their arms.
    700 of them were transported north to Idlib as they still did not find the right way, and they still feel that they want to fight their armed forces; and over 3500 were transported to temporary housing outside the city while the Syrian government civil workers restore the infrastructure and the civil services in the city. All 3500 were granted amnesty according to the Presidential decree number 15 of 2016.
    And for those 700 we can only say, you have been given more than one chance; don't expect another.
    The Syrian Arab Armed Forces will unleash hell on its enemies; so, for all Syrians bearing arms against their armed forces, look at Daraya, look who is restoring the forms of life in it, and look what happened to those who surrendered; think of your lives because your foreign backers can't care less whether you live or not.
    Daraya has been liberated; and it will be restored the way we knew it before the war.

    Äänestä

Voiko ERommeliin tunkeutua ilman liukuvoidetta? Ottaako Rommelhomo poskeen perseeseen nussinnan päälle.

1Äänestä

Sauliko tuollaista kyselee?
Jenkeillä on outoja seksi leikkejä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


ERommel kirjoitti:

Tilaa illaksi tai viikonlopuksi: ERommelin saa nyt tonnilla!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu