Perussuomalaisten tanssi Nizzan uhrien haudoilla on alkanut. Pääpelimannina toimii tällä kertaa Teuvo Hakkarainen. Saa nähdä, siirrytäänkö persulassa taas kerran pakittaessa siihen "vitsi, vitsi"! - vaiheeseen?
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016071621917810_uu.shtml
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016071621917810_uu.shtml
Vastaukset 4
Vanhimmat
Viime vaaleissa nähtiin, että Suomessa on jopa puoli miljoonaa tolloa persumölöä. Hakkaraisen tuore lausunto osoittaa, että nämä "teukkalaiset" eivät ole vain vajaaälyisiä, vaan myös läpikotaisin pahoja ihmisiä.
Koska persut lopettavat vihapuheensa? Ilmeisesti eivät koskaan. Soini ei ainakaan sitä vaadi!?
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016071521915803_uu.shtml
Ainakaan toistaiseksi hirmutyöntekijältä ei ole löydetty minkäänlaisia yhteyksiä terriristijärjestöihin. Miehen sukulaisen mukaan kyseessä huumeita käyttävä (alkoholi, kun ollaan muslimeita?) vaimonsa pieksäjä. MIehellä on ollut myös mielenteveysongelmia. Siis aika tyypillinen sikäläinen persu!
Persut eivät tunnetusti häikäile mitään. Uhrit eivät ehdi edes jäähtyä, kun soinistit reiukkuvat jo asialla?!!