PERSUJEN TÄNNE HAALIMAA terroristiä. Kaikki PERSUJEN TÄNNE HAALIMAT muslimit eivät ole terroristejä ,mutta kaikki PERSUJEN TÄNNE HAALIMAT terroristit ovat Muslimeja. Teuvo lataa ja laskee housuunsa. Hän kehottaakin PERSUJEN TÄNNE HAALIMIEN muslimien hakemaan kavereitansakkin tänne, sillä PERSUJEN MAMUJEN HAALIMISHALUT ovat valtavat.
Suomesssa on on kolmetuhatta potentiaalista
persut_mamuttaa
11112
2Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Miksi persut haalii tänne yhä vaan enemmän mamuja ja terroristeja?
Kummaa porukkaa nuo persuloiset.
Kyllä tuo rajat auki rakkaudella on lähtöisin aijalta,jolloin Perussuomalaisilla ei ollut vielä mitään sanomista asioihin.
Ja nyt kun persut on hallituksessa, niin mamuja on tullut kymmenkertaisesti sen mitä ennen. Ihmeellistä "rajojen kiinni pistämistä", kuten persut lupaili ennen vaaleja.
Juurikin näin kyllä se on viher vasemmisto ja kokoomus joka matuja tänne haalii Li Andersson haluaisi rajatonta maahan muuttoa
Persut haalii terroristeja ja oodinin heppuja luomaan turvattomuuden tunnetta maahamme. MIKSI?
Onko persut tyytyväisiä terroristien haalimiseensa?
Miksi persut vaativat ja haalivat muslimiterroristeille suojapaikkaa Suomesta?
Pitääkö persupojat niin paljon mokkakikkeleistä?
Täällä taas viher vassarit huutaa vailla järkeä
isänmaan petturi kokkare paskat tänne niitä haalii työvoimaks. palkka "riisikuppi" päivässä.
Ja isänmaanpetturipersut allekirjoittavat kaikki kokkareiden ehdotukset suu hymyssä ja kieli kokkareen perseessä.