http://mvlehti.net/2016/07/17/ranska-on-salannut-tietoa-bataclanin-uhreja-kidutettiin-mestatiin-ja-havaistiin/
Tässä on faktaa jatodisteita mitä peittelee suomen mediat.
Tässä on faktaa jatodisteita mitä peittelee suomen mediat.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Monikulttuuri on rikkautta? Monokulttuuri on ainoa vaihtoehto. Maassa maan tavalla. Suomen rajat ovat levällään ja maassa on tullut supon mukaan 300 terroristia. Todellisuudessa maahan tulleiden terroristien määrää ei edes voida tietää. Kaikki tämä suomalaisiin kohdistuva uhka ja ulkomaalaisten tekemät rikokset olisi helposti ennalta ehkäistävissä, mutta poliitikkoja ei kiinnosta. He elävät monikulttuurisessa unelmassa ja murehtivat rasismista, vaikka länsimaat ovat jo sodassa. Sodassa ketä vastaan? Kuka on hyökkääjä? Päätelkää itse!
Nyt ne ilmoittivat, että valvontakameroiden materiaali on tuhottava.
Siellä mitään kidutettu tai muutakaan. Tulokkaat hieman jekkuilivat paikallisten kanssa ja paha mv -lehti heti keksimään kauhutarinoita. Onneksi kyseinen bittivirta on nyt katkaistu, eli ei mitään hätää. Euroopassa kaikki hyvin.
Ai niin ne valvontakameroiden nauhat.... ööö, joku vissiin vain fotoshoppaillut, tai jotain. Mut virallinen totuus on, että mitään ei tapahtunut eikä sitä mitään voi tapahtua koskaan täällä. Eli, milmät kiinni ja hyvää yötä