Hitlerin perversiot

Kuinkahan paljon juontaa natseilta nykyajankin seksin tyrkytys ja perverssiys? Hitlerhän oli seksuaalisesti kieroutunut ja nautti kaikesta sairaasta kuten pedofilia ja insesti ym. ja näitä fanejahan löytyy vieläkin..
6156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ei sen enempää kuin että ihmiskunta on tuollaista harrastanut alusta asti.

Näin käy kun esi-isissä on sisaruksia aivan pakosti mennyt keskenään naimisiin. Geenit vioittuu.

Äänestä
  • Niin eikös me raamatun mukaan olla kaikki sukua toisillemme..?

    Äänestä

  • Sitten ihmetellään miksi sairastellaan niin paljon kun pysytään vaan arjalaisissa sisarissa ja veljissä ja pelätään erilaisuutta. Turvallista...

    Äänestä

  • Raamatun, ja kehitysopin mukaan myös ollaan kaikki sukua.

    Ei siis apua apinaopista tässä asiassa.

    Äänestä

  • Sitten joutuu vielä varomaan hulluja lepakkonoitia jotka käyttävät pahoja voimia apunaan..

    Äänestä

Hitlerin perversioistahan on kirjoitettu teos "Pyhä Keihäs" Trevor Ravenscroftin kirjoittamana,tosin kirjassa keskitytään enemmän Longinuksen keihääseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lukeminen kirjoitti:

Kuinkahan paljon juontaa natseilta nykyajankin seksin tyrkytys ja perverssiys? Hitlerhän oli seksuaalisesti kieroutunut ja nautti kaikesta sairaasta kuten pedofilia ja insesti ym. ja näitä fanejahan löytyy vieläkin..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu