Vieläkö Thomas Dahlström on sivistyslautakunnassa

VacraFlickor

Kuis on, vieläkö tämä veikeä demari toimii ja vaikuttaa kaupungin sivistyslautakunnassa?

14

1719

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • LoppuunKäsitelty
    • Tyhmätlakoon

      Lautakunnan koostumus löytyy kaupungin kotisivuilta. Jos muuten vaan haluaa juoruta ja levittää pahansuopaisuutta niin tämä on se oikea paikka, Facebookissakin löytyy sopiva paikka mihin osoittaa omaa älykkyyttä, siis olematonta.

      • turhiavanhojajuoruja

        Joo, täällä on näköjään tyyppi joka koko ajan hakemalla hakee pahansuopaisuutta ja juoruilua. Jos hän edes esittäisi mitään rakentavaa keskustelua aiheistaan, niin jotenkin ymmärtäisi, mutta nyt hän vaan heittää esiin nimiä ja koettaa saada mukaan yhtä surkeita raukkoja juoruilukööriin. Please, get a life, kuten tällaisille tyypeille on tapana sanoa.


      • kesätoppi

        Jaa että yritetäänkö tässä painaa villasella ja vaieta rikos vallan. Ja pahansuopaisuutta taitaapi löytyä lähinnä tekijämiehen suunnalta. Mies on ilmeisesti tuore julkimo kun vasta viime viikolla poseerasi mvlehden netin etusivulla kuvan kanssa ja vanhemmat.com saitilla on stoori. Fair play. Not.


      • Roskauutiset

        Kuka terve ihminen lukee MV lehti ?????


      • Saunaantaakse

        Ei tarvitse paljon miettiä mikä on tämän pedofiilin puolustajien motiivi. Sama sairas kiinnostus lapsiin ilmeisesti yhdistää. Pelko persuuksissa puolustetaan kaveria.


    • Sussiunakkoon

      Löytyiskö vähän jotain muuta, eikö kirpiksetkin ole jo kesälomalla?

    • Roskauutinen

      Taitaa olla jo vanha stoori.

    • Anonyymi

      Vanha juttu,mutta ei kande unohtaa...pedofiili jatkaa aina uudestaan ja uudestaan.....

    • Anonyymi

      Pedoille ei milliäkään armoa !

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      83
      5354
    2. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      74
      4709
    3. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      131
      4660
    4. Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?

      Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san
      Ikävä
      369
      2101
    5. Kerro kaivattusi etunimi

      Miehille..
      Ikävä
      95
      1723
    6. 99
      1607
    7. Sulla on mies

      Aivan liikaa naisia.
      Ikävä
      257
      1507
    8. 349
      1197
    9. Pääsit koskettamaan

      Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.
      Ikävä
      57
      1032
    10. Kadutko mitään?

      Minä kadun ikävässä kirjoittamista, mutta en saa sitä tekemättömäksi.
      Sinkut
      200
      1011
    Aihe