USA osallisena Turkin vallankaappaukseen

Löydäänkö vetoa?
867
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

EU myös.

Äänestä
  • Jep.

    Äänestä

Tarvitset ainakin kymmenen toistoa ennen kuin edes tyhmimmät tiltut uskovat tuohon valeeseen.

ISA ja EU ilmaisivat heti tukensa lailliselle hallitukselle.

Äänestä
  • Ei ole kyse mistään tiltuista ym. Ken näkee niin tajuaa.. Ja natottaja ei luonnollisesti näe yhtikäs mitään muuta kun sen hienon natonsa. Heh, Niin juu.. no tottakai ilmaisivat tukensa, kuinkas muutenkaan:D asioilla on tapana olla useampi puoli, ja sitä puolta jota meidän ei haluta tietävän, ei varmasti lehdistä lueta:D voi Natottajat sanon minä:D

    Äänestä

Joo lyö vaan vetoa !
Netissä varmaan onnistuu, eiköhän joku Brittitoimisto ota vetosi vastaan ?
Muista pitää panoksesi korkeana, vain siten voit rikastua !

Äänestä
  • ... Ettet päädy samaan tilanteeseen, kuin ihmiset Tiltujen Ihmemaassa ... kts. linkistä arkea Mocba:n liepeiltä ... . :)
    http://areena.yle.fi/1-2152358

    Äänestä

Turkki on natottajien ihannemaa.

Äänestä
  • Yrittäisit edes olla nokkela, mutta kun ei ... sekään ei onnistu ProleTrollilta.
    IMHO.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


SuomiPiiska kirjoitti:

Löydäänkö vetoa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu