tytöllä on ominaisuus nimetä itsensä naiseksi

tyttö aloittaa palstalla paasaamisensa, mikä on osa suurempaa tyttöjen sotastrategiaa ympäri mailman. jutun juju on , jotta palstalla ei ole ainoatakaan naista, palstalla esittäytyvät naisen alut, tytöt. ei tosinaisella ole aikaa selvittää palstoille , älä sinä tyttöö selevitä.

oletko lomilla senkin höpöttäjä?
https://www.youtube.com/watch?v=DKksLSycLcI

t.pasko hattuus, olet liian kaukana, pyyhkäset sillä hatullas. ole rauhassa.
8139
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

olenlähempänäkuinosaatarvatakaansäikäytänsinuttuostahyvästäkunkäytuntenmaillenukuhyvinunianähdäksesijapööpöö.

Äänestä
  • sä mitään käytä, sua käytetään, ei ole paju tytöllä hallussa. ole rauhassa, Jeesus Kristus on Kuningas. Jeesuksen Kristuksen nimessä sua ei käytetä, ole rauhassa, Jeesus Kristus riisti vallan saatanalta.

    t.Jeesus Kristus ei tyttöile

    Äänestä

Älä höpise siinä.

Äänestä
  • ethän selvitä, ole rauhassa.

    Äänestä

Onko sulla sormus?

Äänestä
  • sullako on hattu , mikä kantaa sun paskas, pyyhit persees lippaan. mun on varmasti parempi olla sormusta vailla, ole rauhassa.

    Äänestä

  • eiolehattuaeisormusta kirjoitti:

    sullako on hattu , mikä kantaa sun paskas, pyyhit persees lippaan. mun on varmasti parempi olla sormusta vailla, ole rauhassa.

    Miksi tosimies sitten palstailee?

    Äänestä

  • olen tytön mielestä mies, tyttö nyt uskaltaa irvistää. kaikki merkit viittaavat, kinnasta. olen poika, kintaalla, senkin älä sinä poika kuule, ole rauhassa.

    t. mä olen yks kerran havaittu ufoa, ulkomailma kaikkia kansa. en siedä ylioppilasta, mikä ohittaa aihealueen, oman hattunsa hyötykäyttö, kakkaa lakkiin, lipalla liipataan. siis mahdollisuus ulostaa omaan arvon-lakkiinsa, viimeinen selviytymiskeino.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ethänselvitä kirjoitti:

tyttö aloittaa palstalla paasaamisensa, mikä on osa suurempaa tyttöjen sotastrategiaa ympäri mailman. jutun juju on , jotta palstalla ei ole ainoatakaan naista, palstalla esittäytyvät naisen alut, tytöt. ei tosinaisella ole aikaa selvittää palstoille , älä sinä tyttöö selevitä.

oletko lomilla senkin höpöttäjä?
https://www.youtube.com/watch?v=DKksLSycLcI

t.pasko hattuus, olet liian kaukana, pyyhkäset sillä hatullas. ole rauhassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu