Iltaa kaikille. Katselin justiinsa AVA:lta ohjelman Meidän häät jossa Anna-Mari ja Tomi vihittiin. Mahtaakos kukaan tietää vieläkö ovat naimisissa?
Anna-Marian ja Tomin häät
6
156
Vastaukset
- Hggkkl
Tämä pari on hävinnyt kuin pieru saharaan, kun missään ei kukaan tunnu tietävän heistä :o
- Tuttu8888
Ei ole naimissa. Tekivät kaksi lasta, oli upeat talot yms. Mutta anna petti jätti ja kähti toisen miehen matkaan, eikä anna tomin nähdä lapsia.
- aloittaja-tässä
No sitähän minä vähän epäilinkin. Hääohjelman kun katsoin ajattelin, että voi miesparka. Ikävää jos käyttää lapsia avioeron välikappaleena, mutta en ihmettele sitäkään -oli kyllä niin "kauhia morsian". Tomi löytää vielä arvoisensa naisen:)
- terkkujaTomille
Mitäpä mahtaa kuulua Tomille, toivottavasti hyvää!? Ohjelmasta sai niin miellyttävän ja kiltin miehen kuvan:)
- Kjoö
Heillä kylläkin 4 lasta.
- us-ko-ma-ton-ta
Ei oo totta, katseleeko muka joku AVA-kanavaa, uskomatonta, eihän siellä ole kuin pelkkää roskaa. Pois lukien Kevinin Grad Desingns talonrakennussarja jota voi jopa joskus katsellakin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2679496IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3006676Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?681621Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61391Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.921235- 1091151
Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut731038Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin40852Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23746MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk312741