Siinä Heleniuksen vastustajan tyylinäyte.

Onkohan Robbella saumaa voittoon?
https://www.youtube.com/watch?v=6LwKUFopKTM
389
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Toi vastustaja ei kyllä tiennyt, miksi oli kehässä.

Äänestä

Tuota Heleniuksen matsia ei kannata paljo hehkuttaa.
Jos ilmaseks pääsis ja limsat sais niin vois lähtee kattoon.
helenius pääsee irvistään ja hakkaamaan.

Äänestä
  • Kuka hullu nyt sinne Affenanmaalle matkustaa kattomaan oluvatsaista lasileukaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


khkhkhkhk kirjoitti:

Onkohan Robbella saumaa voittoon?
https://www.youtube.com/watch?v=6LwKUFopKTM

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu