BMW ajoi manchetemiehen lakoon

Autot kiellettävä
19256
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Se bemukuski ansaitsisi mitalin. Pysäytti murhamiehen ja esti uhrien määrän kasvun.

Äänestä
  • Linkki?

    Äänestä

  • Palkinnoksi bemarikuskeille lupa ajaa vähän ylinopeutta.

    Äänestä

  • Hatunnosto bemarikuskille. Voisin kuvitella, että ei ole helppoa ajaa ihmisen päälle, mutta tuossa tilanteessa se oli ihan oikein.

    Äänestä

  • http://bit.ly/2aE5T0A
    Syyrialaispakolainen hyökkäsi yllättäen kadulla kävelleiden kimppuun viidakkoveitsen kanssa Reutlingenin kaupungissa Saksassa.

    Äänestä



Saksan mediassa lukee, että viidakkoveitsimies juoksi poliisiauton perään.
BMW-mies kaasutti silloin ja tönäisi syyrialaista juhlapaikanhakijaa/naisentappajaa niin, että ei enää noussut. Siinä oli kuski paikallaan.

(Suomessa tietenkin kuski laitettaisiin vankilaan hätävarjelun liioittelusta ja sakkoihinsa menisi kaikki omaisuus plus suvun)

Poliisi laittoi jalan miehen päälle kuin metsästäjä ainakin.

Äänestä
  • Miksei ne ampuneet sitä saman tien, vaan juoksivat karkuun? Lopetuslaukauskin jäi puuttumaan yliajon jälkeen.

    Äänestä

  • Intohimomurha! Ei naisvihaa! Huomatkaa ero!

    Äänestä

  • ParempaaKulttuuria kirjoitti:

    Intohimomurha! Ei naisvihaa! Huomatkaa ero!

    Kunniamurha on nyt intohimomurha, ja terrori-iskut mielenterveysongelmaisten Breivik-fanien tekosia.

    Äänestä

Onneks ei yrittäny Volvolla ku siinä on se pedestrian airbag technology. Tai sitte törmäyksen esto ois lyöny jarrut päälle. Käy omaan nilkkaan nää turvajärjestelmät...

Äänestä
  • Täytyykin vaihtaa kummatkin uudet volvot pois ja varustautua tulevaan. Saiskohan auton nokkaan laittaa sellasen haravatyyppisen piikkiratkaisun?

    Äänestä

  • Oliskohanhyvä kirjoitti:

    Täytyykin vaihtaa kummatkin uudet volvot pois ja varustautua tulevaan. Saiskohan auton nokkaan laittaa sellasen haravatyyppisen piikkiratkaisun?

    Osta nyt BMW, kun se on testattu.

    Äänestä

Kauheita rasistisia törttöilijöitä liikenteessä!

1Äänestä
  • Ni. Autot pitää kieltää. Saksan tyypit valehteli, että äärioikeiston miehiä lahtaamassa, sen jälkeen tuli ukaasit, että armeijaa pitää voida käyttää. Saksaa johtaa muuntuneet ex-kommunistit ja mitkä lie. Tosi karsea sakki.

    Äänestä

Saksassa bemari ei ole munan jatke niin kuin täällä suomessa

Äänestä
  • Se on siellä paikallinen toyota, edullinen kansanauto. Suomen verotuksella tilanne on vähän eri.

    Äänestä

Kerrankin bemarikuskista jokin myönteinen uutinen. Eli ei ne ihan kaikki ole mitään kadotettuja sieluja, jotka tarvitsevat varteensa lisää pituutta.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


ssuvakki kirjoitti:

Autot kiellettävä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu