Jumala(t), Valtiaat yms. Vallanneet Maapallon, tehneet invaasion joskus aikoja sitten. Riistävät, ryöstävät, kuppaavat, pumppaavat. Hyödyntävät, hyväksikäyttävät, kiduttavat teurastavat. Eikä loppua näy tollaiselle meidän kohtelulle. Ne kaikki väittävät, että se ihminen (human being) on ne identiteettivarkaat-Henkiolennot ja me muut sitten muka olemme jotain ilm. eläinten kaltaisia (vain korkeintaan people).
Toivottavasti ette joudu koskaan niin (näin pitkälle kuin minä) pitkälle, että huomaatte Noi karseat, kamalaakin kauheammat tosiasiat. Sillä vain itsensä täysin deletoiminen pelastaa, varmasti tolta ja kaikelta kauheudelta, mitä EI voi edes Julmuudeksi enää sanoa. Olis paljon parempi, että Noi kaikki Hirmu- ja Hirviöolennot KAIKKI (siis kaikki edellämainitut) laitettaisiin kokonaan pois olemasta. Että me muut ja ne kuolleet omaisemme pääsisivät vihdoinkin lepäämään, pelastamaan itsensä ja toisensa, nuolemaan, parantamaan haavansa.
Ei onnistu ei yhdessäolo ja -eläminen Noiden kanssa, koska ovat elämänkelvottomia, kaiken kiusaajia, tuhoajia (Heidän ei tarvitse kuin ajatella jotain toista ja saavat tämän jo tuhottua), EIVÄT koskaan OPI elämään tälläkään planeetalla, koska EIVÄT halua sopeutua ja elää harmonisessa maailmassa, planeetalla.
Jumala(t), Valtiaat yms. Vallanneet Maapallon
POISjoAIKOJAsitten
0
<50
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta
Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään22820955Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla
"älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen964194Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu752883Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv502181Temutatko ?
Ostatko kiinalaisista verkkokaupoista halpaa tavaraa tai vaatteita ja miksi? Siksi että on kiva ostaa kun halvalla saa?1961820Martinalta vahva viesti
"Suuret unelmat venyttävät sinua, pelottavat vähän ja vievät mukavuusalueen ulkopuolelle. Juuri siellä kasvu tapahtuu. J2891622Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?731561Jos mies olet oikeasti...?
Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh1361557Akateemikko Martti Koskenniemi vertaa Trumpia Putiniin
"-Suomalaisena on syytä olla huolissaan siitä, että Yhdysvallat näin vahvistaa 1800-luvun alkupuolella julistamansa etup1691499Esko Eerikäinen paljastaa järkyttävän muiston lapsuudesta - Isä löytyi alastomana slummista
Esko Eerikäisen tausta on monikulttuurinen, hän muutti vain 10-vuotiaana yksin kotoaan Kolumbiasta isovanhempiensa luo S141384