Tietäkää, että kaikki, IHAN kaikki ilmentymät joita näemme, koemme tai osaksemme saamme millään lailla, ovat Jumalan, Jeesusten ja niiden Pahojen identiteettiVaras-Henkiolentojen tekemiä aikaansaannoksia. Joilla haluavat, yrittävät hukuttaa koko maailman luulemaan, uskomaan, että tollaisia asioita on oikeasti elämässä, niin maan päällä kuin Taivaissa. Esim. nämä kaikki nykyaikana olleet lapsi-asia-ilmentymät (ne alapää-asiat ym. alhainen tai hyväksikäyttöasiat) ovat kaikki Herrojen tekemiä, käsialaa, Heidän tarkkaan haluamaa, jolla ovat yrittäneet langettaa koko maapallolle niin paljon kuin mahdollista noita lapsi-asioitaan.
Ja tollaisia ovat halunneet, aikaansaaneet (eivät tosiaankaan vahingossa) niille lapsille, jotka olivat korkeimmaksi tarkoitettu joka puolella. Herrat ovat haureuttansa tehneet jo kautta aikain. Uudestaan tämä alkoi v. 2011, kovalla volymella, kaiken kaatavalla voimalla, koko maailmaan. Ja syyttömät länsimaalaiset täällä ajojahdattiin olevan epäiltyjä, mukamas. hyvä, kun eivät saaneet koko länsimaiden miehiä julmasti murhautettua tolla lailla.
Herrat ovat alati Rikkoneet Kymmentä Käskyä, kaikelta osalta, myös siinä, että "Älä pidä muita Jumalia, ei ole kuin yksi Jumala". Heillä on ollut kilpailu meneillään, kuka Heistä Jumalista milloinkin ottaisi moisen kruunun, tittelin ja vastuun aika lailla kaikesta! Herrat EIVÄT kukaan ole noudattaneet edes Kymmentä Käskyä, EIVÄT Oikeutta, Totuutta, Tosiasioita, Kohtuutta YHTÄÄN missään. Vaan ovat jopa huorin tehneet, ja niin ahkerasti ainakin vuodesta 2011 lähtien.
Ei RIITÄ, että kuolema olisi Heidän syntinsä ja Rikoksensa palkka, VAAN moisesta (nämä kaikki täällä nähdyt uhritkin, eli kaikki esillä olleet olennot, muut kuin Noi Herrat, ovat uhreja, syyttömiä, viattomia) SyntiListasta joutuu täysin deletaatioon. Sillä KOSKA ovat erittäin vaarallisia, haitallisia, Elämän pitkään kiduttajia, kiusaajia, hyväksikäyttäjiä, EIVÄT ole turvallisia EIVÄTKÄ hyviä Elämään. Elinkelvottomia, sopeutumattomia, elämän ja kaiken hyvän vastaisia. Jos EI tyhmät, hölmöt ole vielä nähneet ja oppineet tuntemaan Heidän teitänsä, aikeitansa, halujaan, tulevat ne ressukkapoloiset olemaan Heidän hyväksikäytettäviä, teurastettavia, kiusattuja, piinattuja olentoja.
Varokaa apocalyptisiä ilmentymiä
HerratITSEperisyntejä
0
<50
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1061768
Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1271472En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k931336- 621181
The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut101068Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1191052Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall216858- 151819
Tiedän kaiken sinusta ja kaikesta
Tiedän miten kärsit. Tiedän millanen oikeesti oot. Tiedän miksi valehtelit, tiedän miksi satutit mua. Tiedän mitä tapaht57783Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek20728