Kenzusta

minusta se on tosi söpö! Mielipiteitä?
8531
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

KUOLE!!!!!!!!!!TOIVON TODELLAKIN,ETTÄ KUOLET!!!!!!!!!!!!!SAATANAN HOMO!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä

KUN TOLLASTA PUHUT!!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä

OLET SINÄ!!!!!!!!!!!!!

Äänestä

KUNPA KUOLISIT!!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä

KUOLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä

LEIKKIÄ TOISTEN NIMIMERKEILLÄ??????

Äänestä

SAATANAN PELLE!!!!!!!!!!

Äänestä

Kauhea kakara, jolla on honottava ääni ja joka näyttää aivan ROTALTA! Ei osaa edes puhua selvästi, vaan ulos tulee vain outoa mölinää, josta ei saa mitään selvää! Järkyttävä tapaus, en koskisi pitkällä tikullakaan!!!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


superwanker kirjoitti:

minusta se on tosi söpö! Mielipiteitä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu