Katso - isot tissit!

https://www.youtube.com/watch?v=KaufX5jwOmc

Aamulehti ja Iltalehti ja Hesari ja iltasanomat ja YLE - kaikki yhdessä uutisoivat näistä saatanallisista ryntäistä!!!
399
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Merkel muss weg, eli Merkel hevon vittuun. Saksalaiset eivät enään suvaitse, miljoona matua vuodessa on liikaa. Mutta kyllä se ämmä on aivan hullu. Entinen komu nykyinen suvakki eli hullu.

Äänestä
  • USA ja juutalaiset kuristavat .. ja Merkel tottelee, kun hänellä ei ole oikein vaihtoehtoa - ties miten kiristävät?

    Äänestä


Kommentoi aloitusta


MitäsVittuaNytTapahtuu kirjoitti:

https://www.youtube.com/watch?v=KaufX5jwOmc

Aamulehti ja Iltalehti ja Hesari ja iltasanomat ja YLE - kaikki yhdessä uutisoivat näistä saatanallisista ryntäistä!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu