yritin bookata itseni jumppatunnille, jossa vetävän näköinen ohjaajakin, muttei onnistunut nyt jostain kumman syystä. Onneksi voin aina mennä sinne hengaamaan pari tuntia aiemmin, niin eiköhän tunnillekin pääse. :D Tuleepahan treenattua kunnolla. :)
Voi voi voi ja vielä kerran voi
eipähaittaayhtään
4118
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
sain salasanan varmaan 4 kertaa ja aina oli muka joku väärin. Nyt kun uhkasin mennä sinne pariksi tunnuksi, niin johan onnistui. Sillä tavoin olisin voinutkin varata paikan ja mennä sitten ennen tuntia tsekkaamaan jos paikka vapautui..
joku on vain niiiiiin kateellinen, kun näitä jumppia ei ole hänen kylässään..
olisin mennyt sinne pari tuntia ennen tunnin alkua ja näyttänyt kaikki ne salasanat, jotka sain sekä sen, että loggaan sisään oikein. Luultavasti olisin jo näin päässyt tunnille, vaikka olisikin ollut ylibookattu. :)
Huh hu, onneksi en mahdu enää ovista!