Turhauttava ongelma...

Maistamaanpäässyt

Tapasin reilu vuosi sitten miehen jonka kanssa sain ensimmäisen kerran yhdynnässä orgasmin. Seksiä oli aluksi jopa kolme kertaa päivässä kiireettömästi.

Nyt se turhautuminen.
Kun alan lähenemään huippuani supistelen melkoisen voimakkaasti jolloin mieheni tulee välittömästi ja minä jään ilman orgasmia vaikkakin kiduttavan lähelle sitä, tuntuu että vain pari työntöä riittäisi mutta mies ei siihen enään pysty.

Nyt tilanne vaan pahenee koko ajan alan loppua kohden jännittämään että tuleeko se jo nyt.Yritän viivyttää mutta se ei auta ja kun ajatukseni on vain liian nopeassa loppumisessa niin en pääse edes lähelle orgasmia.

Tuntuu että olen koko ajan vonkaamassa ja juu myönnänkin useasti päivässä sen tekeväni. Aluksi tämän tarkoitus oli kehittää miehen kestävyyttä kun saisi useasti niin kestäisi pidempään. Nyt tuosta koskemisesta on tullut minulle vain tapa jota teen päivisin. Eikä tuosta ole edes hyötyä ollut akti kestää siitä huolimatta alle 5min/kerta.

Mitä ihmettä voin tehdä että itsekkin saisin edes joskus? Seksistä on tullut minulle orgasmin metsästystä ja kun se ei enään onnistu niin kiinnostukseni viiden minuutin kassien tyhjennykseen alkaa olemaan täysi nolla.

Tottakai saan jos itsekseni touhuan mutta näistä orgasmeista ei voi puhua edes samana päivänä.. Miehen kanssa se oli tajunnan räjäyttävää yksin vain pahimman purkua.

2

409

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • koooli

      Tasan ei mene, mulla taas alkanut nuoruuden ongelma, ei välttämättä laukea ollenkaan, vaimo ei jaksa pitkään.

    • Niinpä! En varmasti koskaan ole itse saanut alle 10min, mitä vanhemmaksi elää, sitä pidempään haluan naida, orgasmi on vain se mihin nautinto loppuu.
      "Maistamaanpäässyt" kuinka kiintynyt olet puolisoosi? Oletko ajatellut kokeilla toista partneria? Tai hommata mieleisen salarakkaan, jonka kanssa saisit purettua jännityksen.
      Seksiterapeutti?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kiky-maksuista valehtelu persujen törkein vaalipetos

      Perusduunarina koen pahimmaksi persujen vaalipetokseksi "työmies" Putkosen lupaaman työntekijöiltä perittävien kiky-maks
      Maailman menoa
      67
      5749
    2. Persujen kannatusromahdus ilahduttaa

      Siin' ei hyvä häviä. Luotto parempaan tulevasuuteen alkaa taas palautua.
      Maailman menoa
      50
      4025
    3. Onko Sdp:n romahdus pienpuolueeksi alkanut?

      Mikään puolue ei kykene selviytymään loputtomasti, jos sitä repii jatkuvasti sisäiset ristiriidat ja kyvyttömyys päättää
      Maailman menoa
      85
      3549
    4. Demareissa jo paniikki päällä

      Talouspoliittinen kykenemättömyys repii puolueen kahtia.
      Maailman menoa
      114
      2958
    5. En malta odottaa, että Lindtman pääsee suhmuroimaan pääministerinä

      kun pitää sopeuttaa 10 miljardin edestä, ja eläkkeisiinkin voidaan puuttua Antin mielestä. (Demarien kannattajissa suuri
      Maailman menoa
      66
      2473
    6. Totuus sattui demareihin, vaativat asiallisen jutun poistoon

      ja oli vielä suosittu, mutta kun demarit tarpeeksi valittivat, niin poistettiin. Raukkamaista toimintaa. Eli siis juttu
      Maailman menoa
      43
      1844
    7. Pitkän päivän ilta

      Tarina elämättömästä miehestä, jonka elämän täytti velvollisuudentunto. Pikkutarkka, huolellinen, hyvällä katsottu, miel
      Ikävä
      107
      1819
    8. Mikä ihmeen v&v megastore?

      Tulee Pohjoisväylälle. Mitä siellä myydään? Keski-uudessamaassa juttua.
      Järvenpää
      1
      1378
    9. En selvinnyt ilman naarmuja

      Vaikka ehkä kuvittelin sen olevan ilmoitusluonteinen asia, jonka jälkeen kaikki palaa entiselleen ja ilma puhdistuu. Naa
      Ikävä
      13
      1365
    10. Miksi kastetaan luterilaisia ?

      Tiesitkö että helluntailaiset ja jehovantodistajat kastavat luterilaisia saadaksen uusia maksavia jäseniä ? Tätä hellunt
      Kaste
      180
      1091
    Aihe