Melontaopettaja antoi melaa VÄKISIN

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016080221988132_uu.shtml

Törkeä raiskaus epäily.

Teosta epäillään ulkomaalaista miestä, joka toimii pääkaupunkiseudulla sijaitsevan melontakoulun opettajana.
45397
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 45

Vanhimmat

Mamut ne ahkeroi näitä raiskauksia.

Äänestä

Milloin tämä loppuu?

Äänestä
  • Heti kun mela katkaistaan.

    1Äänestä

Mamua ei voi syyttää mistään. Suwakki meni vapaaehtoisesti mamun asuntoon. Kuvakin löytyy sup seuran fb sivuilta, mutta sen linkittäminen olisi varmaan rasistista.

Äänestä
  • Jos meni mamun asuntoon niin sittenhän sai mitä tilasikin. Olikohan Orpo, vai joku muu ministeri, en ihan varma, joka kehotti tutustumaan matuihin ja kutsumaan vaikka heitä kahville kotiinsa. Ei ikinä prkle!

    Äänestä

Melaa mekkoon

Äänestä

se ei tajunnut, että suomessa voi julkirunkata, eikä
heti raiskata.

Sakot siitäkin tulee, mutta jos hakee jännitystä ja vallantunnetta - eikö se olisi parempi.
Voisiko suvakit opettaa matuja runkkaamaan?

Äänestä

"Naisen mentyä nukkumaan, mies pyysi naisen poikaystävää kanssaan pihalle. Asunnon ulkopuolella mies harhautti poikaystävän ja palasi asunnolle yksin."

Oliko kyseessä vartaloharhautus? Tai perinteinen, hei kato mikä tuolle lentää

Äänestä

Pitääkö sitä ketkutella vähissä vaatteissa ja näytellä itseään? Kyllä siitä mamut innostuu. Aivankuin noilla naisilla olisi ja varmaan onkin tuollainen salainen seksifantasia jossa tulee raiskatuksi!

Äänestä
  • pitääkö nukkua omassa kotonaan toppavaatteet päällä, eikä
    saa avata ovea edes oman poikaystävän kaverille, vaikka ne istuisivat iltaa siinä ...omalla pihalla.

    Äänestä

  • ja tietenkin uhria aletaan syyttämään heti. Herätys!! Pitäisikö naisten jatkuvasti elää varoen, vaikka saatanan BURQA päällä kuumalla kesäkelillä, ja ei liikkua missään, ettei VAIN joku hullu tule raiskaamaan. Juu sehän on tietysti naisen oma vika kun ei ajatellut, sai mitä tilas??? eikö vain?? huhhuh mitä porukkaa, nyt avatkaa ne saatanan silmät. pistää vihaks.

    Äänestä

  • SInäpä sen sanoit. Juuri noin pitää naisten elää. Noinhan he omissa maissaankin elävät. Ei ihminen muutu toisenlaiseksi kun hän muuttaa maasta toiseen.

    Äänestä

se siitä ennakkoluulottomuudesta..

ennakkoluuloisuus ON osa itsesuojeluvaistoa

Äänestä

Ihmeen tarkka kuvaus tutkinnan alla olevasta tapahtuneesta, Olikohan mamu varustettu ns. suojavärillä vai ilman...

Äänestä

Ilmoittaudun melontakurssile heti tänään.

Äänestä

Suvakit ja matut monikulttuuriselle melontaleirille jossa suvakit kantavat vastuunsa matujen seksuaalisisten tarpeiden tyydyttämisestä.

Äänestä
  • Vois laittaa vielä piikkilangan leirin ympärille ja unohtaa portin.

    Äänestä

Mies oli vienyt naisen sinne. Julio on kiva. Rasistit on inhottavia. Mennään juomaan viinaa sinne :D :D

Äänestä
  • Näin on. Eikä järvi soutamalla kulu.
    Vai kuluiko järvi tällä kertaa?

    Äänestä

Roiskeläpän alta vilahtanut vähän pikkareita ja matu ymmärtänyt asian väärin?

Äänestä

MV - melaa väkisin.

Äänestä

Naisen paikka on kotona, ei pitkin kyliä näyttelemäsä itseään! Eikä oikeastaan työmarkkinoillakaan tarvittaisi naisia, se ratkaisisi työttömyysongelman kertaheitolla.
Sitä kautta kun naiset olisivat kotona kasvattamassa lapsia niistä tulisi tasapainoisia yhteiskunnalisen vastuunsa tuntevia kansalaisia eikä tuolla kaduilla pyöriviä häiriköitä ja narkkeja!
Mies tarvitsee hyvää huolenpitoa raskaan työpäivän päälle, ruoka tulee olla valmiina, koti puhdas ja siisti, sauna lämmin tarvittaessa. Sitten nukkumaan mennessä pirtsakat suihinotot ja panot niin kyllä kelpaa ja elämä on hyvässä järjestyksessä!

Äänestä
  • Kenenkään naisen ei ole pakko mennä naimisiin ja ottaa sitä palveltavaa miestä vaivoikseen

    Äänestä

En ikinä menisi mamulle kylään, taikka pyytäisi mamua kylään.

Äänestä
  • Lehtien mukaan pariskunta oli kylässä perheellisen melontaopettajansa luona. Uskon, että kaveri huumasi molemmat, vaikka tietoa tästä ei kyllä missään ole ollut. Nainen väsähti ensin ja kun oli houkuteltu nukkumaan niin vietiin mies pihalle todennäköisesti huumattavaksi ja nukkumaan. Mikäli uhrit olisivat molemmat nukkuneet kukaan ei olisi koskaan saanut tietää mitään. Nyt tietää jopa melontaopen vaimokin, mikä onkin erinomainen yksityiskohta!

    Äänestä

Onko laji vajakki kakkonen?

Äänestä

Oliko poikaystävä pelkkä varamela?

Äänestä

Kaikenlaisiin porukoihin se oma järkikultanen ihmistä ajattaakin

Äänestä

Entinen tyttöystävä vain keskusteli syvällisiä muiden kollien kanssa läpi öiden perintö yksiössään

Äänestä
  • Tyypillinen lutka. Hyvä kun pääsit eroon.

    Äänestä

MELAKOULU, MELAKOULUN OPETTAJA

Äänestä

Olet sitten oikea onnen poika ilmeisesti?

Äänestä

Entäs ne öisetkollit selviskö sulle koskaan ketä ne oli ne syvälliset keskustelijat entisen tyttöystäväsi kanssa?

Äänestä

ensimmäinen melonnan oppitunti: Melonta suoritetaan melalla. Tässä on mela.

Äänestä
  • Mela käteen ottakaa ja alkakaa meloa sitä.

    Äänestä

  • vaikka_takaapäin kirjoitti:

    Mela käteen ottakaa ja alkakaa meloa sitä.

    Sä otta mela sun suu?

    Äänestä

Pitkän patistelun jälkeen selvisi. Ne olivat vain työpaikka haastattelijoita Nokian kumitehtaalta

Äänestä

Vajakkimelassa on lapa melan molemmissa päissä, kanadalais- eli avokanootin ja useimmiten myös haapion, honkion ja ruuhen melassa vain toisessa päässä. Veneen ohjausmela t. perämela on sapso ja kapea, usein kuusennäreestä veistetty tilapäismela on sesta

Äänestä
  • Vai niin. Olipa opettavaista

    Äänestä

Onko nuo jotain seksiklubeja?

Äänestä

Onneksi asia etenee ja tuo ulkomaalainen raiskaaja saa tuomion.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kajakki_kakkoseen kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016080221988132_uu.shtml

Törkeä raiskaus epäily.

Teosta epäillään ulkomaalaista miestä, joka toimii pääkaupunkiseudulla sijaitsevan melontakoulun opettajana.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu