Onko tämä Poikkitien sillanrakennusporukan inssiryhmä ajanut sitä tuotostaan pitkin? Kun Ainolalta päin ajaa K-raudan suuntaan, niin leveän liikenteenjakajan vieressä kököttää edelleen se vanhan tien alumiinikaide. Periaatteessa hyvä työ on pilattu jättämällä se kaide oikaisematta. Kun talvi tulee, niin joku teloo oikean etulyhtynsä siihen kaiteeseen. Renkaanjäljistä päätellen monet ajavat sen paikan suoraan yli reunaviivan. Jos se kohta ei kuulunut sopimukseen, niin voi olla, että se ei nyt kuulu "kenellekkään".
Tehkää hommanne loppuun
ratintakaaihmettelen
0
77
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703149
- 622505
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562136Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942045- 551952
- 421594
- 401560
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141263EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391168- 61083