Timo Soini ja natsismi

Voitko kuvitella Timo Soinia natsiasuun niin kuin Jussi Halla-aho teki vaalimaoksekensaan?
5105
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Voin kuvitella. Soinihan on samaa kaliiberia kuin valtakunnanmarsalkka GÖRING.

Äänestä

Pahempi viela jos näkisi Soinin kuvan mökillään uimassa nakuna.

Äänestä

Kylhä se vois monia perushomoja kiihottaa.

Äänestä
  • No no, rajansa sentään kaikella! Mieluumin vaikka naapurin ruunaa. Toisaalta voisi olla tepsivä "eheytyskeino" sitä haluaville: kun tunnin katselee pakolla, muuttuu takuulla heteroksi.

    Äänestä

Göringillä oli mahtavat ilmalaivat, Isä Timolla vain mahtavat ilmavaivat?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Riittääköpokka kirjoitti:

Voitko kuvitella Timo Soinia natsiasuun niin kuin Jussi Halla-aho teki vaalimaoksekensaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu