Venäjä ikävöi sotaa.

Putin ja sen lähipiiri rakastaa sotaa.
Harhainen kuvitelma Venäjän nostamisesta taloudellisesta kurjuudesta sodan avulla on jotain absurdia..
Hitleri aloitti toisen maailmansodan ,Putin haluaa viimeisen pronssisen
mitallisijan.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ja osa meikäläisistä Venäjän Tiltuista on täysiä sotahulluja! Tämä yksikin kahjo ei tee muuta kuin hurmoksessa ihastelee ja luettelee Venäjän prototyyppivaiheessa olevia aseita ja kalustoa!?

Äänestä

Ja toinen nato hintti nuolee usan persettä.

Äänestä
  • Nyt moskovan hintit poistetaan elävien kirjoista Luhanskissa. Putin järjestä kremlin rakastavijen riivit.
    KGB räjähti Plotnitskin, Luhanskin heimopäälikkon auton.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


fsxgbbgk kirjoitti:

Putin ja sen lähipiiri rakastaa sotaa.
Harhainen kuvitelma Venäjän nostamisesta taloudellisesta kurjuudesta sodan avulla on jotain absurdia..
Hitleri aloitti toisen maailmansodan ,Putin haluaa viimeisen pronssisen
mitallisijan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu