Sotateollisuuden sätkynukke Hilary on vähällä päästä presidentiksi, silloin NATO muuttuu sotakoneeksi joka kylvää tuhoa ympäri maailmaa.
Clinton uhka maailmanrauhalle
Sairasakka
11104
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Tiltut hoi, CIA-johtaja paljasti Trumpin olevan vain Putinin "hyödyllinen idiootti".
Ei tuollaisia hormonihyrriä saa valita valtioiden johtoon.
Trump on paljon suurempi uhka maailmanrauhalle, aukoo päätään väärissä paikoissa väärään aikaan jolloin vaarana on että Putin (tai joku muu) hermostuu ja katastrofi on valmis. Kun itänaapurissa on vähän turhan herkkä johtaja tarvitaan USA:han johtraja joka osaa edes vähän ajatella ennenkuin avaa suunsa. Trumpilta tuo ajattelu ei suju, ei raukka tajua puheidensa ja tekojensa seurauksia.
Taitaa se Clinton olla se viisaampi vaihtoehto !
Onneksi myös todennäköisin.
En usko että jenkit äänestävät naista presidentiksi. Ehkäpä muuten olisi parempi vaihtoehto kahdesta huonosta.
Ei hetki sitten uskottu, että äänestävät mustaa miestä presidentiksi! Nyt on sekin nähty!
Kyllä Hillarylla on hyvät mahdollisuudet! Etenkin kun vastapuolena on Trumpin kaltainen pelle!
Sellainen+johtaja+kuin+on+kansa.+Luulen+että+pelle+tulee+voittamaan+vaalit+yli+10%+äänierolla.
Tällä+hetkellä+Trumpin+kannatus+on+yli+50%.+clintonilla+vähän+yli+40%.+En+tiedä+mihin+ne+kymmenen+prossaa+on+joutuneet.
Trumpilla 53 prossaa Clintonilla 47 prossaa.
Tiltut mikä naisessa on vikana? Putin tässä se häirikkö on!
Hilary syö hormoonivalmisteita, Putin ei. Hormoonien syönti vaikuttaa ajatuksen juoksuun. Hilary on sitäpaitsi erittäin ruma ja rumenee vuosi vuodelta. On se joskus ollut ihan nättikin mutta vanhukselle ei läskit sovi. Putin on fyysisesti hyvässä tikissä.