Tähän on tultu. Euroopan natomaat maksavat korkean hinnan asekaupoista.
Wikileaks Confirms Hillary Sold Weapons To Isis
masentava_realisti
984
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Ja tällaisesta valehtelijasta yritetään leipoa maailman vaikutusvaltaisinta johtajaa.
on juuri Hillaryn kilpailija, joka jää joka käänteessä niistä kiinni.
Eikä Hillary ole myynyt pyssyn pyssyä koskaan kenellekään.
Euroopan Nato-maat päättävät itse asekaupoistaan, ei tiltut.
Eu on jäänyt jenkkien aiheuttaman terrorismin jalkoihin.
Varma todistus: Ystäväni Hentun Liisa kirjoitti Wikiin, jossa todisti Trumpin myyneen vaalean vaimonsa ISIS-järjestölle!
Pitääkö tästä koko EU:n kärsiä!?
Koko ajan me älykkäät olemme tienneet että ISIS on CIAn luomus kuten Al-Qaida ja Osama bin Laden ja Digitaali Osama bin Laden.
Miten niin? Ethän sinä Valkeakosken Tiltu ole älykäs vaan tyhmä kuin saapas! ISIS on islamistinen luomus kuten Al-Qaida ja Osama bin Laden
Jenkkien maailmanvalloitus on aktivoinut em. tahot. bin Laden oli aikanaan jenkkien ystävä, sellainen kuin jenkkien ystävät yleensä on.
Terroristeilla i ole ystäviä ja terrorismista kärsii kaikki länsimaat!
Venäjän kansalaiset elävät pelossa kun Venäjä ei pysty estämään siihen kohdistuvia terroritekoja! ISIS pudotti venäläisen matkustajakoneen matkustajineen Siinailla!
ISIS on USA:n perustama.
USA joutui äkkiä perustamaan ISIS:in kun Al-Qaida jonka se oli perustanut ei enää ollut lojaali USA:lle.