Kaksi jaksoa peräkkäin

Koska palataan syysohjelmistoon, koska emmerdalea tulee taas putkeen kaksi jaksoa? Nyt tuntuu aina, että loppuu kesken. Debbien ja Peten häätkin, tuleva jakso jossa tulee tapahtumaan aika paljon, sekin on vain yhden jakson mittainen.
2257
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ma 29.8 jatkuu 2 jaksoa/pv.

Äänestä

Hoxhox! Etkö lue mitä täällä on jo kirjoitettu?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


2Jakson_Odottelija kirjoitti:

Koska palataan syysohjelmistoon, koska emmerdalea tulee taas putkeen kaksi jaksoa? Nyt tuntuu aina, että loppuu kesken. Debbien ja Peten häätkin, tuleva jakso jossa tulee tapahtumaan aika paljon, sekin on vain yhden jakson mittainen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu