Miksi sdp:läiset ovat tälläisiä ?

2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Huvittavaa on se, että uutissa niin ylellä kuin MTV 3 ei sanallakaan uskalleta kertoa siitä minkä puoleen meppinä M Repo ollut. Eli SDP. näin suojellaan taas..

Äänestä

Tämä on tyypillistä yle-sdp-medialle ... miten helvetissä tämä idioottipuolue on saanut vallan mediassa ja vielä maahanmuuttoon kannattavassa toiminnassa?

Vielä jos yks harakka tulee puheenjohtajaksi ... onhan tuo jo aivan käsittämätöntä. Tämä puolue joutaa jo roskakoriin !!! ovat tehneet niin hallaa Suomen valtiolle !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sfsfsfsf kirjoitti:

http://www.mtv.fi/uutiset/kotimaa/artikkeli/seurakuntalainen-irtisanotusta-mitro-revosta-joidenkin-mielesta-han-oli-liian-tuttavallinen/6020592

häh taas

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu