Suihkutin axea vessänpönttöön ja tökkäsin tulitikun perään. Siis heitin tikun sinne pönttöön. Sitten tuli sellanen metrin korkuinen leiska sieltä pöntöstä ja tuntui kuin olisi työntänyt pään lämpimään uuniin. (En välttämättä ole kokeillut työntää päätä uuniin)
Nyt kuuntelen postissa tullutta Mozartin cd:tä ja mielestäni haisee vähän kärähtäneeltä.
Tahdoin vain jakaa päiväni kohokohdan teidän kanssa.
Viisasta
3
258
Vastaukset
- Rentokilleri
Tuolla tavalla minä suoritan satiaisten häädön.
- ekstiä
Toimiiko toi jekku oikeesti? Heh. Koitappa seuraavaa: laita toinen pää vessapaperista pönttöön ja pidä hylsypäästä kiinni, sellattii kummottii että rulla pyörii.
Sitte vedät vessan.. eipä juu, kylstiät ,mee aikaakaan ku on pönttö hiukkasen tukossa ku sinne on kertyny sellattii rullallinen papiiroo..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.733814Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k92041Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2291365- 1351266
- 1121158
- 1121138
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil701050Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik61005- 60984
- 35906