Auto saapuu Suomeen syyskuussa. Nyt passaa lähteä vähän perheen kanssa reissuun kun töihin menostakaan ei tarvitse huolehtia. Mites teillä menee?
https://www.google.fi/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwj57pHusMDOAhVmCZoKHfZCDfgQFgggMAA&url=http://www.iltalehti.fi/autot/201408070153404_au.shtml&usg=AFQjCNF3e8M0EkKeIUM9phL9JzwrxLBR1w
https://www.google.fi/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwj57pHusMDOAhVmCZoKHfZCDfgQFgggMAA&url=http://www.iltalehti.fi/autot/201408070153404_au.shtml&usg=AFQjCNF3e8M0EkKeIUM9phL9JzwrxLBR1w
Vastaukset 17
Vanhimmat
Sen minä uskon että töihin menosta sinun ei tarvitse huolehtia. Muu sitten olikin taas tuttua paskaapuhetta...
Miten ne voi Dubaissa tykätä sian näköisestä autosta?
EI olisi kannattanut ostaa. Musulmaanit polttavat auton alta aikayksikön.
Taas mammuttilinkki vaikka sen taas tästä:
http://www.iltalehti.fi/autot/201408070153404_au.shtml
Onko sinulla jokin linkki fetissi vai oletko muuten vaan rannallejäänyt?
Minusta selkeä linkki on myös kohteliaisuutta avaajaa kohtaan - miksi vyöryttää jokin paisutettu rimpsu , josta ei tiedä mihin se johtaa....! jA TURHA sitäpaitsi.
Hei sinä linkkifriikki. Voin kertoa sinulle sen verran, että niiden sinisten rivien määrä riippuu monesta asiasta kuten esimerkiksi mikä hakukone on, millaiset suojaukset on, jopa käyttöjärjestelmästä. Jos hakukone on Google ja se menee Haminan palvelimen kautta niin linkki on erilainen kuin jos se menee USA,n palvelimen kautta. Jos käyttää jotain muuta kuin Googlea niin linkki on taas erilainen. Keskity sinä vaan raplaamaan niitä juuri laskeutuneita kiveksiäsi äläkä puutu toisten asioihin.
Selittelysi johti ojasta allikkoon.Silloinhan sinun pitäisi osata asia.
No voi voi, kun herra otti herkkään nenuunsa; tosin siksihän juuri itseäsikin nolottaa, kun et voinut kumota selvää asiaa, typeräähän tuollainen linkinpaisuttelu on.
Vai ovat nämä keskusteluketjut "toisten asioita" - minä kun maalaistollo luulin näitä julkisiksi - hyvä kun annoit uutta tietoa.. Tiltua lienee uskominen..:D
Tuo ei ole linkki ollenkaan - vain copypastaus...
http://codebeautify.org/base64-to-image-converter
Kappas. Siinähän oli hinttareita base64-koodattuna.
Tuollaista kotteroa en ottaisi edes ilmaiseksi.
Tai ottaisin kyllä ilmaiseksi, ja vaihtaisin sen saman tien vaikka johonkin autoon.
Siinä onkin ihmettelemistä kun Suomen Tulli kaivaa verhoilut irti puukolla ja ruuvarilla ja lopuksi sanoo, että ok, voitte mennä.
Minä olisin tyytyväinen ihan tällaiseenkin.
http://dm9afq7zol1mi.cloudfront.net/qoqa.io/media/uploads/267/7f0e28a9daf5e8b60bcda4c96d19749b.jpg
onko tuo se Tesla
Ei tuossa ole edes saunaa. Miten tuon kanssa tulee toimeen? Ostin Volkkarin, maksoi 800 euroa. Ajelen sillä vielä puoli vuotta työajoja, jään sitten ansaitulle eläkkeelle. Ihan tyytyväinen olen. Ajelen sillä Golfilla niin kauan kuin autoa tarvitsen, ehkä enintään 20 vuotta. En korjauta sitä missään remonttifirmassa. Itse osaan tehdä kaikki remontit. No, ei Volkkarissakaan ole saunaa, mutta kotona sentään on.
No minulla on nissanin henkilöauto ilman ilmastointia. Eipä tullut mueleenkään kesällä toivoa siihen saunaa lisävarusteeksi..
opin sauna autuas aina.