eli halutaan tuhota pienet kansat!
100 vuoden kuluttua voidaan kertoa
olipa kerran Suomen valtio ja suomalaiset.
Arabimaat haluavat uutta maata ja Suomi vesistöineen on kultaakin
arvokkaampi maa.
RAJAT KIINNI!
MATUT ULOS SUOMESTA!
100 vuoden kuluttua voidaan kertoa
olipa kerran Suomen valtio ja suomalaiset.
Arabimaat haluavat uutta maata ja Suomi vesistöineen on kultaakin
arvokkaampi maa.
RAJAT KIINNI!
MATUT ULOS SUOMESTA!
Vastaukset 3
Vanhimmat
Minkä pullon pohjalta "tsenäisyystakaisinnyt" löysi tuo älyn kirkkaan välähdyksen? Hieman vahvempi motiivi pitäisi löytyä kuin "halu kertoa 100v päästä".
Suunnitellulta hyökkäykseltä tämä kyllä vaikuttaa. Oma mielipiteeni on se että ISIS on teatraalinen ryhmä joka on koottu varta vasten synnyttämään pelkoa, kauhua ja sympatiaa jonka avulla Eurooppaan tunkeutuminen ja turvapaikan saaminen tulee automaatiksi.
Täytyyhän ISIS:ksen tuon eteen pieniä pommeja räiskiä ja heittää joitakin ihmisiä talojen katoilta alas yms mutta kyseessä on helposti siedettävät tappiot kun vertaa siihen että saavat miljoonia Allahin sotilaita Eurooppaan täysihoitoon odottelemaan liikekannallepanoa.
Mamubisneksen tekijät rikastuvat samalla kun Suomi islamisoituu. Tästä ei hyvää seuraa. Kyseessä on kuin Troijan hevonen.
Aloittaja on silti oikeilla jäljillä, suunniteltu juttu. Raha ja voitot kaiken takana on. Jotain tässä on meneillään ja kansan vaihtoa suunnitellaan. Stalinkin aikoinaan hävitti omaa kansaansa omien tarkoitustensa takia.
Tieto on vain muutamien tahojen takana, ja julkisestihan ollaan voivottelevinaan velkoja, sotia, kurjuutta, sairauksia.
Onko joku bilderbergryhmä alkemisti, kullan keksijä. Sieltä tieto todennäköisesti löytyisi, jos joku pystyisi esiin kaivamaan, snowdeninkin luultavasti listivät kaikessa hiljaisuudessa ja kohta taitaa olla assangen vuoro, sellaisia puheita jo kuulunut.
Voi Edward- ja Julien-parka, minkä itsellenne teitte.
Me täällä aikamme puhkumme ja valitamme maahanmuuttajista, pikkuhiljaa puhkumisemme vaimentuu, ja eipä aikaakaan, kun kaikki pikkuhiljaa muuttuu.
Johan tässä tosiaankin ehti muutama vuosikymmen ollakin hyviä aikoja.