Suomen nykyinen hallitus ei osaa tehdä
mitään järkevää - viinaa osaavat juoda ja tuoda Suomeen tyhjäntoimittajia.
Yleislakko olisi nyt paikallaan.
mitään järkevää - viinaa osaavat juoda ja tuoda Suomeen tyhjäntoimittajia.
Yleislakko olisi nyt paikallaan.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Se on kuulemman sisäministeriön mukaan Suomessa sellainen työnjako, että me täällä uhkaillaan netissä ja jotkut sitten saattaa lukea sopivasti jonkun tekstin ja sitten mennä tekemään jotain, jos sattuu vaikkas että on matu ahdistellu tytärtä tai vaimoa tai tullut pihalle sekoileen.
Vasuri taas on niin vittuuntunut kaikkeen, että potkii kaikkea mikä eteen sattuu ja päästää elikot ulos häkeistä myös.
Sisäministeriö sitten laskee, että onko ne teot oikeistoradikaalien eli matujenvastaisten, vai vasurianarkistien eli kaikkia vastustavien tekoja.
Anarkisteja kyllä johdetaan ulkomailtakin.
Eli se on niin, että suuri osa suomalaisista ei tee mitään, oottavat vaan kuin lampaat, että muslimeja on tarpeeksi, että sisäministeriö voi tilastoida vielä ne terroriteotkin.