Kuka olisi valmis taistelemaan kommunismin edestä?

Tässä mietiskelin olisiko joku muukin valmis antamaan henkensä kommunismin ja toimivan tasa-arvoisen yhteiakunnan puolesta?
4248
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jos joku antaa henkensä paskasammion tai kommunismin puolesta, niin sehän on mielipuoli.

Äänestä

Omaa henkeäni suojelisin niin pitkään kuin mahdollista mutta sitä suojellessa päästäisin tästä pahasta maailmasta niin monta vihollistani kuin mahdollista.

Äänestä

Kyllä sehän on onni ja autuus kuolla kommunismin puolesta

Äänestä

Bayerin Illuminaattien luoma Kommunismi on salaseura.
Aiheesta voidaan lukea itse Suomen Vapaamuurarien historiikki teoksesta "Näkymättömän Temppelin Rakentajat" jossa Kommunismiin viitataan salaseuran toimintaan.

Luultavasti ainoastaan LUCIFERin palvojat olisivat valmiita uhraamaan itsensä Kommunismin puolesta rituaaleissa ja riiteissään ???

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KuolisinMarxinPuolesta kirjoitti:

Tässä mietiskelin olisiko joku muukin valmis antamaan henkensä kommunismin ja toimivan tasa-arvoisen yhteiakunnan puolesta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu