Suvaitkaa konsertti pystyyn

15238
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Normaalia käytöstä partalapsilla.

Äänestä

"Monikulttuurisuus on rikkaus, ei mulla muuta"

A.Stubb

Äänestä
  • unelma suvakit tuki konsertti pystyyn. kaikki mussun syyttäjät tuomarit, poliisit, lääkärit, psylkiatrit, sossumuijat ja varsinkin lasten vanhemmat ja lapset, painostettava hiljaisiksi rasistiksi nimittelemällä. niinhän suvakit toimii. totuus on rasismia. omaa kansaa kohtaan saa olla rasisti ja varsinkin mussut saa nimitellä suomen kansaa väärä uskoisiksi koiriksi, joita saa pistellä terä aseilla hengiltä.

    Äänestä

  • palenaamaa ei häiritsi pedari mamut. odinit ovat palen mielestä maailman pahimpia rikollisia.

    Äänestä

Suvakkien Unelma on tavallisen kansan Painajainen.

Äänestä
  • Hyvin argumentoitu.

    Koko suvakismin syvin olemus kulminoitunee hyvinkin pitkälti tässä lausahduksessa:
    "Lapset eivät ole enää edes valvotussa ympäristössä turvassa rauhan uskonnon lähettiläiltä!"

    ???

    Äänestä

Syy on kotoutumisviranomaisten, jotka eivät tehneet tälle SYYTTÖMÄLLE nuorelle miehelle selväksi Suomen käytäntöjä ja lakeja! Totta helvetissä mikäli näin olennainen asia laiminlyödään, käy tällä tavalla. Mikäli mies olisi ollut tietoinen suomalaisista laeista, hän olisi käyttäytynyt lainkuuliaisesti. Nyt on sitten rasistiset lynkkausjoukot liikkeellä kuin mitkäkin mielipuoliset aivopestyt keskitysleirien vartijat!

Äänestä
  • Tää oli päivän paras hah hah!

    Äänestä

Milloinkahan tämäkin maa tulee lopulta järkiinsä ja lopettaa tämän aavikkokultti matuelättilauman tänne lisärahtaamisen ?

Äänestä
  • hyvä kysymys.

    Äänestä

  • Tämän maan kansalaiset ovat järjissänsä, mutta poliittinen eliitti on niin pitkään jo vittuillut ja köyhdyttänyt kansalaisia, hyökkää ostovaltamedia kaikilla poliittisen eliitin kansalta ryöstämien verorahoin voimin totuudenpuhujia kohtaan, jotta poliittisen eliitin norsunluutornit pysyisivät pystyssä.

    Äänestä

Suvakkien uimalaunelma:
http://static.mvlehti.net/uploads/2016/08/FB_IMG_1471352453954.jpg

Tohonhan se tulee menemään pikkuhiljaa näiden kanssa, mutta olisiko kuitenkin järkevämpää perustaa noille matuille riitteihinsä aivan omat uimahallit, joissa saa sitten hiplata keskenään niitä hikisiä burkinitelttoja ja niin paljon kuin haluaa..?

Äänestä

Ryssät jaksavat haista.

Äänestä

Soihtukulkue esiin, meillä on unelma, pois pelko ja rassismi sekä nazzisiat. Ja vitut, me suvaitaan kaikki, tänne isis, persut, natsit, maahanmuuttokriitikot ja rasistit, mut Immosta ei päästetä prkl.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


kljhlkjm kirjoitti:

sairasta....

http://mvlehti.net/2016/08/16/laiton-maahantunkeutuja-syytteessa-kuudesta-lapsen-seksuaalisesta-hyvaksikaytosta-ja-yhdesta-ahdistelusta/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu