Nyt pulskat naiset pururadalle

Kasperherra

tänään tuli viisi lihavaa naista vastaan tuulipuvuissa ja naurunremakkaa, olikohan pullo metsässä piilossa.
Kurja kun naiset ei käytä minihameita ja korkkareita kun tulevat yleiselle paikalle juoksemaan. Luulevatko he että me meihet katselemme ja olemme iskettävissä kun vanhat tuulipuhut kahisee ja kikatatte kun teidnit. Minä en vislaa enkä huutele perään, mua ei isketä helpolla.
Laihduttakaa jotta mahtu minihame päälle ei vaadi paljon.

4

198

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ehkä niitä ei kiinnosta tommoset ihmise joitten mielestä naisten pitäs kulkee vaan korkkareis ja minihameis. Entä jos sun pitäs pukeutuu niihin? Miksi niitä edes kiinnostais sun mielipide? Sun kuvailun perus teella vaikuttivat onnellisilta ja se on tärkeintä!

    • Anonyymi

      Kaikkien elämäntehtävä ei ole miesten miellyttäminen. Juokse itse korkkareissa ja minihameessa jos se kerran on niin hottii mielestäs.

    • Anonyymi

      tänään tuli viisi lihavaa miestä vastaan shortseissa ja kulahtaneissa Tpaidoissa rööki huulessa ja naurunremakkaa, olikohan pullo metsässä piilossa.
      Kurja kun miehet ei käytä pukuja ja bootseja , kun tulevat yleiselle paikalle juoksemaan. Luulevatko he että me naiset katselemme ja olemme iskettävissä kun vanhat T- paidat kahisee ja kukkoilette kun teinit . Minä en katso enkä huutele perään, mua ei isketä helpolla.
      Laihduttakaa jotta mahtu kunnon puku päälle ei vaadi paljon.

      • Anonyymi

        saatanan rasisti paska!!! 127.12.197.15 enkö olekkin oikeassa? kannattais tästä lähtien vahtia jos ikkunassa näkyy ketään....


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      236
      4016
    2. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      123
      2317
    3. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      82
      1996
    4. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      141
      1471
    5. Mistä kehon osasta

      Pidät minussa eniten?
      Ikävä
      77
      939
    6. Seuraavakin hallitus joutuu leikkaamaan

      Sitähän tämä hallitus nyt höpöttää, kun itse on ajanut tilanteen katastrofaaliseksi. Orpon hallitus lähti suurin puhein
      Maailman menoa
      127
      937
    7. Hotelli kainuu

      Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!
      Kuhmo
      37
      930
    8. Ovatko vastasyntyneet vauvat syntisiä?

      Se ihmisten keksimä järjetön perisynti, jos ovat!
      Luterilaisuus
      331
      860
    9. Pitäis vaan lopettaa

      Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei
      Ikävä
      8
      847
    10. J. Rinta-Joupilla jättimäinen veropetosvyyhti

      Seinäjoen keskustan kiinteismiljonäärit olleet jo pitkään ahtaalla ja liittykö J. Rinta-Jouppikin rintamaan? https://yl
      Seinäjoki
      62
      770
    Aihe