Ikävä kyllä Valtiaat Lapsineen NÄHTIIN taas

UlosMeidänGalaxistamme

Näin on näreet, ikävä kyllä, ikävä tosiasia nähtiin taas koko tämänkin päivän ajan, Taivaan horisontissa, ilmatilassa alemmissa kerroksissa. Olette nyt jälleen kerran totisesti nähneet, todistetuksi tulleet kuinka ja kummoisia Lapsia Herroilla Herranterrttuineen Taivaassa on, Isoja JättiLapsia Antikristus-aikeineen. Herrat Itse EIVÄT ole kovin kummoisia sellaisista Itsekään. Samaa pataa ovat keskenään, samaa perhettä. Ja tonkin tollaisen asian esilläolon peittämiseksi, peittoamiseksi PITÄÄ Jumalien, Herrojen, Valtiaiden Lapsineen taas ALKAA avuttomia, asiaankuulumattomia, osattomia syyttömiä täällä esille ajojahdattavaksi raastaen vetää, väkisin. Joko olette säälineet, armahtaneet ihmistä, uhreja ALATI samoja, Noiden Herrojen, Jumalien, Valtiaiden sekä Lastensa sijaan, tilalle? Kummatkohan täällä ovat ansainneet armonsa ja KENET Kaikki Noi muut (Valtiaat Lapsineen,) on ollut jo HÄTÄTILAN johdosta PAKKO ampua ulkoavaruuteen Aurinkokunnastamme, olemassaolostaan? Kummillakohan täällä on ollutkin AINA OIKEUS Elämään, EI ainakaan Noilla Tollaisilla Isoilla Jätti-Avaruus-olio-loisilla!! Eivät totisesti OLE YKSIKÄÄN tästä maailmasta, maapallolta, VAAN AVARUUS-loisia, VALLANNEET invaasionsa jo kautta tuhansien vuosien, vai ikuisuuksien ajanko JO, Maapallon, ja helvetin paskat Heidän mielestään meillä muilla elämillä!

0

61

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Jaaha, sitä on vasemmistoryhmä käynyt häiriköimässä Purran kodin vieressä

        On näköjään iso lakana levitetty puiden väliin, jossa lukee mm. "Haista vi*** Riikka Purra". Tunkekaa leikkaukset pers..
        Maailman menoa
        162
        6077
      2. Päivi Räsänen vs. Abbas Bahmanpour

        (Bahmanpour on imaami Helsingissä) Syyttäjä siis jahtaa edelleen Räsästä tämän H-puheista, joissa hän on ilmeisesti vaa
        Maailman menoa
        57
        4635
      3. Demokratian uhka: Perussuomalaiset ja polarisoiva "me ja muut" -ajattelu

        Laurence Rees varoittaa, kuinka demokratian heikkeneminen ja autoritaaristen liikkeiden nousu voidaan liittää "me ja muu
        Maailman menoa
        44
        4400
      4. Mistä kummasta voi johtua se, että vasemmistolaiset usein häpeää itseään

        voiko se johtua esim. köyhyydestä? Ja tästä on siis ihan suomalainen tutkimus olemassa. "Suomalainen tutkimus osoittaa
        Maailman menoa
        64
        4249
      5. Palkansaajan oikeus nauttia työuransa hedelmistä

        Työeläkejärjestelmä on verrattavissa pyramidihuijaukseen, jossa alemmat tasot, eli nykyiset palkansaajat, toimivat maksa
        Maailman menoa
        68
        2642
      6. En koskaan tule sinulle tätä kertomaan

        Kun kirjoitin sinulle viimeisintä viestiä, huomasin kyynelten valuvan poskiani pitkin.
        Ikävä
        59
        2127
      7. Saatoin tehdä elämäni isoimman virheen

        Otsikko kertoo kaiken. Miksei kaikki voi olla yksinkertaisempaa?
        Ikävä
        133
        1632
      8. odotatko vielä viestiä minulta...

        Mies...? En tiedä mitä sanoa 😔 auta vähän naista ja tule enemmän vastaan
        Ikävä
        126
        1469
      9. Joroinen räjähdys

        Ja siellä räjähti sähköpakettiauto,joka teki suuret tuhot.
        Hybridi- ja sähköautot
        48
        1421
      10. Kova ikävä parittelukumppania täällä korvessa

        Mutta muuten kyllä on rauhallista.
        Ikävä
        34
        1308
      Aihe