.. olethan kuitenkin hereillä?
http://mvlehti.net/
MV-lehti valvoo puolestasi
18
130
Vastaukset
- Jewjob911
Hereillä ollaan, kävin juuri jakamassa 911 matskua, valmistellaan 911-vuosipäivän informaatiopläjäytystä.
- Näin.Se.Menee
OIkeisto-omisteisesta mainstream valtamediasta katsotaan ensin uutiset ja täydennetään kuvaa vastamediasta mm. MV-lehti, niin saadaan koko kuva päivän tapahtumista.
- IsäntävallanPaluu
Näin.Se.Menee kirjoitti:
OIkeisto-omisteisesta mainstream valtamediasta katsotaan ensin uutiset ja täydennetään kuvaa vastamediasta mm. MV-lehti, niin saadaan koko kuva päivän tapahtumista.
Rahaherrat omistavat valtamedian joka käy rahavallan infosotaa ja manipulaatiokampanjaa meitä vastaan. Aina tulee uudet pakkoselitykset työläisten, työttömien ja köyhien kurjistamiseksi sekä syyt miksi kaikki valtion omistukset siis kansallisomaisuus ja luonnolliset monopolit pitää yhtiöittää, yksityistää ja myydä ulkomaisille sijoitusyhtiöille. EKokoomusmafia on osa globaalin oikeiston rahavallan hyväveliorganisaatiota joka syö kaiken kansallisomaisuuden ja kyykyttää kansallisvaltiot.
- aamustahet
Vieläkö roskalehti yrittää paskantaa vääristelyjä.
- Päättymätönsota
911MissingLinks Movie
Israelin ja Usan neonconnien suorittama 911-valeterrori-isku sai aikaan miljonien ihmisten pakolaisvyöryn, Usa pakotti Suomenkin ottamaan vastaan kymmeniä tuhansia ISIS-terroristejaan. - hömppä_pois
Mvlehti keskittyy nykyään liikaa hömppään, kuten tuksu uutisiin ym. roskaan. Materiaalia olisi pilvin pimein netti täynnä oikeasti tärkeistä asioista.
http://mvlehti.net/2016/08/22/nain-kavi-forssassa-matujen-kanssa-katso/
Nämäkö hömppää ?
Late Lapista. SSSS Ry!- ssssssssssssssssss1
Yrittäkää ihmiset rakkaat ajatella, etteivät kaikki lapin asukkaat ole tuollaisia seniilejä paskiaisia.
- asdfgasdfgsg
Vieläkö joku muka lukee tuota venäläispropagandaa?
- hyvä.tietää
Kaikki tietoa haluavat lukevat
- scascascasc
Ei lue kun se sputnik lehti suljetiin kun sitä tosiaan ei kukaan edes lukenut ei suomessa menesty venläiset julkasut.
- trasmus.tranet
menkää uittamaan sitä rusinaanne tinnerissä.
- Johhtaja1
MV-lehti kertoo ansiokkaasti raiskaajien ja ryöstäjien etniset taustat, mitkä valtamedialta jäävät kertomatta. Lisäksi siellä on mukavia keskusteluja. Venäjää koskevia uutisia sieltä ei kylläkään kannata lukea, koska Janitskin ei kirjoita mitään Venäjän-vastaista, koska Putinin klaani tukee häntä.
- hgdhtd
Venäjä vastaista propagandaa tulee koko ajan valtamedioista. Miksi Mvlehdenkin pitäisi lähteä siihen mukaan?
- Kaikessa.on.puolensa
toivottavasti trumppi ottaa komennon, ni saatas jotain rotia amerikanmantereellekin. Putinista saa olla mieltä mitä hyvänsä, mutt ei veäjä olis kestäny enää toista jeltsiniä sekoilemassa.
- iloitsija-
onneksi tuo ei ole ainoa olemassaoleva media. liian yksipuolista uutisointia mun makuun
- ValtamediaMukana
MV-lehti on meidän lehti.
on ja johon suvakkinatsitkin saa vapaasti kommentoida - siis sananvapaus rehottaa niin että eliitin darra paukkuu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku665485Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti892789- 2742561
Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt362419Korjaa toki jos...
Koet että ymmärsin sinut kuitenkin aivan väärin. Jännittäminen on täyttä puppua kun et muitakaan miehiä näköjään jännitä191964Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm2371626Taas joku junan alle
Piltolan tasoristeyksessä: https://www.tilannehuone.fi/ Uutinen Iltalehdessä, Iltasanomissa, MTV:llä, Ylellä jne. Jossai571263Harmittaa...Lampsiinjoen sillat
Tulva vei toisen ja toinenkin hajosi. Mielellään korjaisin molemmat, mutta ei ole resursseja siihen hommaan. Ikää jo 72v131153- 881125
- 901116