Urkin mieskunto

Fundeeraan_vaan

Antoikohan kolmekymppinen Tyrkköskä tosiaan kahdeksankymppiselle Urkille? Ja olikohan ukosta vielä ottamaan? Mitä luulette?

4

100

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ukknsaunakaveri

      Urilla oli turhan kova naismaine, eihän sillä enää seisonutkaan moniin vuosiin, kyllä ne ämmät kyttäs muuta aineellista hyvää.

    • Fundeeraan_vaan

      No tietysti kyttäsivät, mutta miten pitkälle he olivat valmiita menemään saadakseen sitä?

      Eli veri alkoi kiertää huonosti Urkilla alapäässä samoihin aikohin kuin yläpäässäkin? Siihen aikaan ei varmaan harrastettu sellaisia eturauhashierontoja kuin nykyään jotkut tekevät kun ei naiminen enää onnistu. Tai ihan muuten vaan.

      Olen jostain lukenut että vanhimmat paneskelijat maailmassa ovat olleet yhdeksänkymppisiä. Ihan hyvä silti jos vielä seitsemänkymppisenäkin pystyy.

    • Sauli.pihatto

      Kerrottiinhan Maon uineen 25 km ja Pohjois-Korean johtajan lyöneen ensimmäisessä golfissaan 11 hole in one lyöntiä.

    • tietenkin.antoi

      Miksi tuollaista asiaa kysyt.
      Tietenkin kumpikin teki mitä toinen halusi. Siksi suhde oli niin kestävä. Urkki osasi pyytää ja Tyrkky haluasi antaa. Kumpikin toimivat viisaasti ja saivat haluamaansa vastiketta. Urkki sai alistumishaluista nuorta ja Tyrkky sai valtakunnan ykkösnaisen aseman. Harvinaisen viisas nainen nuorena, mutta nyt ei osaa olla ihmisiksi vaan rahastaa tekosillaan.

    Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävöin sinua kokoyön!

      En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun
      Ikävä
      61
      4388
    2. KALAJOEN UIMAVALVONTA

      https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar
      Kalajoki
      152
      3201
    3. Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin

      Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo
      Tunteet
      48
      2512
    4. Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?

      Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?
      Kalajoki
      51
      2455
    5. Hukkuneet pojat kalajoella pakolaisia?

      Eivät osanneet suomea nimittäin.
      Maailman menoa
      99
      2138
    6. Älä mahdollisesti ota itseesi

      En voinut tietää. Sitäpaitsi.. niin
      Ikävä
      24
      1893
    7. Joku hukkui Hyrynsalmella?

      Oliko mökkiläinen taas?
      Hyrynsalmi
      23
      1632
    8. Ota nainen yhteyttä ja tee Tikusta asiaa?

      Niin sitten minä teen Takusta asiaa.
      Ikävä
      30
      1616
    9. Mitä sinä mietit

      Mies?
      Ikävä
      161
      1484
    10. Metsästysmökki

      Metsästyskortti saapui. Lisäksi metsästysmökki varata!
      Kuhmo
      35
      1261
    Aihe