Kaikki apocalyptiset ja kaikki muukin kauhea, kiduttava toiminta on osunut vain Eurooppalaisiin valkoihoisiin, jo viim. vuodesta n. 400 jKr. Sieltä asti alkoivat tuhannen vuoden kiduttava teurastus ja elävältä polttamiset. Raamattuhan on kirjoitettu valmiiksi aika lailla n. v. 400 jKr. myös, Ilmestyskirjakin ideoineen oli silloin jo Jumalien ideana ja päätettävissä, jota alkoivat kiduttavalla tavalla noudattaa, Toteen laittaa jo sieltä vuodesta n. 400.
Kaikki alkoi oikeastaan osua myös jo valkoihoisiin ennen jo vuotta nolla, jolloin Jumalat tapattivat, teurastivat lapsia, sen jälkeen n. vuonna 2 jKr., kuten Raamattukin oli ilmoittanut, että Keisari Herodeksen (Jumalien aikaansaannoksia ja ajamia, mukamas Herodeksen sitten haluamia) aikana surmattiin, teurastamalla kaikki alle 2-vuotiaat poika-lapset, jotta silloinen, alkuperäinen Jeesus-lapsi olisi saatu kiikkiin.
Sieltä asti sitten, vuodesta n. 400, alkoi tuhatvuotinen AntikristusAika, jolloin Jumalat itse alkoivat tulla, hyökkäämään Eurooppalaisten kimppuun, teurastaakseen, elävältä polttaakseen ihan enimmäkseen vain viattomia, osattomia, aiheettomia osapuolia, elävältä. Sitten n. vuonna 1095 jKr. alkoi KAIKEN kaikkiaan 9 Ristiretkeä, joista viimeisin alkoi v. 1271. Kaikkina noinakin aikoina ne Ristiretket osuivat mm. itämeren etelärannikolle, eli Suomeen, ja myös Baltiaan. Googlatkaa vaikka Ristiretket, oikealla sivustalla näkyy todisteet yhdeksästä, 9:stä Ristiretkestä, Paavin julistamia, aikaansaamia. Noita-vainojen aikaansaajat olivat myös silloiset Paavit, papitkaan eivät pahemmin silloin pelastaneet ketään roihulta, taisivat olla mukana suosimassa.
N. Tuhat vuotta tuolloin, ja nyt Viimeiset (hölöpölö) Lopun Ajat, Apocalyptisine valeineen, ilmentymineen, kaikki kaadettiin, valutettiin ja vuodatettiin taas Eurooppalaisiin valkoihoisiin, vuodesta 2006. Olemme niin monet samat olennot, oikeasti nyt läpikäyneet kaikki noi kauheat ajat ja aikaansaannokset. Paavi edelleenkin vaan istuu Antikristus-instituutiossaan Vatikaanissa, ja on aiheuttanut, ajanut lietsontaa kuin Noita-vainojen aikaan, viime vuosina erittäin paljon, osattomia, viattomia, aiheettomia osapuolia vainotuiksi, vuosien ajan.
Apocalyptiset Oikeudettomat Jumalien ideat
Antikristus-Paavi
0
<50
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh422702Mansikkatiloilla hyväksikäytetään ukrainalaisia
Työolot ovat surkeita ja palkka kelvoton. https://yle.fi/a/74-201729423392418- 352114
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta471806- 241675
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘251569- 441440
- 1001409
En ymmärrä käytöstäsi
Se on ollut eräänlaista hyväksikäyttöä. Että seura kyllä kelpaa palstan välityksellä silloin kun ei ole parempaakaan tek1391355- 361156