Ei vähäisin eikä tärkein Jussi Halla-ahon artikkelit. Samaa kieltä puhutaan.
MV lehden suosio ylitti PS lehdeden suosionkin
KiitosJussin
13<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Halla-aho on tuominnut Moskovan Valheet lehden.
Ei politiikka riitele vaan asiat. Ei aina olla kaikista asiosta samaa mieltä mutta useimmista kylläkin.
Perusuomalaiiset sen suosion nosti.
MV ja Halla-aho: paska kilpailee paskan kanssa, kumpi haisee pahemmalle.
MV-lehti on armottomasti tarttunut myös Soinin petoksiin. MV-lehti ei siedä petosherroja.
MV arvostelee Soinia kovin sanoin. Ei hyväksi takinkääntöjä.
http://mvlehti.net/2016/06/10/timo-soinin-raikea-takinkaanto-ja-kansan-pettaminen/
Mitä Putinilla on Soinia vastaan?
Putin, MV-lehti ja Suomi ensin ovat hylänneet persut. Todelliset isänmaalliset toivovat, että venäläiset miehittävät Suomen.
Putinilla on tiettyjä epäilyksiä Soinin suhteen, kun Soini puhuu koko ajan vain homoista, perseistä ja karvaperseäijistä??
Tässä Halla-ahon kirjoittamia artikkeleita MV-lehdessä:
http://mvlehti.net/?s=halla-aho
Valehtelet, kuten MV yleensä. Halla-aho ei ole kirjoittanut MV-lehteen, mutta kylläkin haistattanut sille
Kun Halla-aho kutsui Putinia rotan näköiseksi pikkukääkäksi (eikö muka ole?), MV-lehti aloitti hirmoisen ajojahdin. Näyttää, että Putin on MV-lehden suojelema pyhimys jota ei saa loukata.
Eikö se ple jopa kehu?