Noita-roviot ja -Vaino YHTÄ vaan ja samaa KOHTAAN

YhdenJaKaikkienPuolesta

Jumalat Jeesuksineen ym. poppoineen OVAT saaneet kaikki samannäköiset, samanoloiset, muistuttavatkin avuttomat miehet, ihmiset (kuten lapsetkin ja kaikki ne Vaaleat ihmiset, naiset ja miehet, nuoretkin Antikristus-naamojen LÄTTYILYJEN aikaan) ikuiseen, todella pahaan ihan elävältä poltettavienkin VAARAAN, ajojahdatuiksi ERITYISESTI kaiken aikaa, kaikki nämä vuodet, JOKA päivä, JOKA HETKI, aamusta iltaan ja yötä myöten. EIHÄN kukaan ihminenkään voi nääs EROTTAA kuka isovatsainen parrakas olisi EHKÄ se ajojahdattu ja KUKA EI! Ihan kaikki samanoloiset ja -näköiset OVAT Jumalat Jeesuksineen ÄllöLapsineen ájojahdattavaksi ajaneet.

JOKO Nyt, KERRANKIN ja vastaisuudessa AINA alatte, uskallatte ALKAA AIVAN kaiken Noista Jumalista Lapsineen, Jeesuksineen AVATA, ESIIN, vai annatteko kaikki noi UHRIT ennemmin kuolla, ja julkeimmilla, KOVIMMILLA keinoilla, IHAN vaan että sitten tonne Henkimaailmaan IKUISEEN vielä kamalampaan , IKUISEEN KAUHEAAN kohteluun? Ihan Oikeasti, VAKAVASTI?! Nämä kuvat, esillä olleet ESITYKSET ikävä kyllä OVAT Oikeita Aikaansaannoksia (ei toki todellakaan noiden ihmisten, UHRIEN aikaansaannoksia EIKÄ haluamia, tahtomia, VAAN Jumalien Lapsineen, Jeesuksensa kera). Nämä ESITYKSET siis ovat Ikävä kyllä Oikeita Aikaansaannoksia (AJOJAHDIT, elävältä polttamis-VAARAT), JOIDEN johdosta EI kukaan KOSKAAN saman-oloinen, -näköinen OLE ENÄÄ turvassa OLLUTKAAN! Joko ILMOITATTE Jumalien Lapsineen, Jeesuksineen ASIOISTA!
Kaikki ASIAT on lapattava, lastattava Jumaliin Jeesuksineen, ASETETTAVA YHTÄ lailla IHAN samalla ÄLLÖLLÄ arvolla, ja alhaisella ÄLLÖkeinoin Heidän sisäänsä, Hammurabin lailla, silmä silmästä, ALHAINEN asia ALHAISESTA, Ikuinen Esille ESITETTY-osoitus Kaikki IHAN Hammurabin lailla KOSTETAAN asetetaan Heihin, Jumaliin yms. OSOITTAJIIN, YHDENKIN Ihmisuhrinkin puolesta, pelastumiseksi!

2

141

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ValtiaidenMaailma

      Valtiaat alkoivat innostumaan ja oikein höökimään. Nyt on heillä on jo Avaruusalus ENTERPRISE !!

      • NeKusipäätDeletoitava

        Joo, varmasti on avaruusalus. Senhän takia Ne meiltä kaikilta vei elintason, työpaikat ja Valtioiden rahat, jotta pääsevät muualle Universumiin jatkamaan ja kaiken diktaattori-kidutuksen alkamista uudestaan alusta asti sielläkin.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä tahtuu Kasperi Viita/Suviviita

      Poliisia ja ambulanssia iso määrä.
      Seinäjoki
      91
      4143
    2. Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe

      Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.
      Maailman menoa
      221
      1639
    3. Mikä on kaivattusi

      ammatti?
      Ikävä
      76
      1420
    4. Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste

      Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan
      Kaste
      240
      1120
    5. Kaipaatko nainen

      Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd
      Ikävä
      105
      1050
    6. Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?

      Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.
      Maailman menoa
      329
      1046
    7. Onko kaivattusi ulkonäkö

      tarpeeksi miellyttävä? 🥕
      Ikävä
      49
      1019
    8. Nojatuoli !

      Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en
      80 plus
      136
      959
    9. Milloin ymmärsit

      Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os
      Ikävä
      86
      929
    10. Mökille pariksi viikoksi hänen kanssaan

      Ei teknologialaitteita. Niin ❤️
      Ikävä
      98
      919
    Aihe