Noita-roviot ja -Vaino YHTÄ vaan ja samaa KOHTAAN

YhdenJaKaikkienPuolesta

Jumalat Jeesuksineen ym. poppoineen OVAT saaneet kaikki samannäköiset, samanoloiset, muistuttavatkin avuttomat miehet, ihmiset (kuten lapsetkin ja kaikki ne Vaaleat ihmiset, naiset ja miehet, nuoretkin Antikristus-naamojen LÄTTYILYJEN aikaan) ikuiseen, todella pahaan ihan elävältä poltettavienkin VAARAAN, ajojahdatuiksi ERITYISESTI kaiken aikaa, kaikki nämä vuodet, JOKA päivä, JOKA HETKI, aamusta iltaan ja yötä myöten. EIHÄN kukaan ihminenkään voi nääs EROTTAA kuka isovatsainen parrakas olisi EHKÄ se ajojahdattu ja KUKA EI! Ihan kaikki samanoloiset ja -näköiset OVAT Jumalat Jeesuksineen ÄllöLapsineen ájojahdattavaksi ajaneet.

JOKO Nyt, KERRANKIN ja vastaisuudessa AINA alatte, uskallatte ALKAA AIVAN kaiken Noista Jumalista Lapsineen, Jeesuksineen AVATA, ESIIN, vai annatteko kaikki noi UHRIT ennemmin kuolla, ja julkeimmilla, KOVIMMILLA keinoilla, IHAN vaan että sitten tonne Henkimaailmaan IKUISEEN vielä kamalampaan , IKUISEEN KAUHEAAN kohteluun? Ihan Oikeasti, VAKAVASTI?! Nämä kuvat, esillä olleet ESITYKSET ikävä kyllä OVAT Oikeita Aikaansaannoksia (ei toki todellakaan noiden ihmisten, UHRIEN aikaansaannoksia EIKÄ haluamia, tahtomia, VAAN Jumalien Lapsineen, Jeesuksensa kera). Nämä ESITYKSET siis ovat Ikävä kyllä Oikeita Aikaansaannoksia (AJOJAHDIT, elävältä polttamis-VAARAT), JOIDEN johdosta EI kukaan KOSKAAN saman-oloinen, -näköinen OLE ENÄÄ turvassa OLLUTKAAN! Joko ILMOITATTE Jumalien Lapsineen, Jeesuksineen ASIOISTA!
Kaikki ASIAT on lapattava, lastattava Jumaliin Jeesuksineen, ASETETTAVA YHTÄ lailla IHAN samalla ÄLLÖLLÄ arvolla, ja alhaisella ÄLLÖkeinoin Heidän sisäänsä, Hammurabin lailla, silmä silmästä, ALHAINEN asia ALHAISESTA, Ikuinen Esille ESITETTY-osoitus Kaikki IHAN Hammurabin lailla KOSTETAAN asetetaan Heihin, Jumaliin yms. OSOITTAJIIN, YHDENKIN Ihmisuhrinkin puolesta, pelastumiseksi!

2

124

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ValtiaidenMaailma

      Valtiaat alkoivat innostumaan ja oikein höökimään. Nyt on heillä on jo Avaruusalus ENTERPRISE !!

      • NeKusipäätDeletoitava

        Joo, varmasti on avaruusalus. Senhän takia Ne meiltä kaikilta vei elintason, työpaikat ja Valtioiden rahat, jotta pääsevät muualle Universumiin jatkamaan ja kaiken diktaattori-kidutuksen alkamista uudestaan alusta asti sielläkin.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Björn Wahlroos, maataloustuet lakkautettava

      Sanoo pankkimies. Mitäs persut ja muut tukinulliem perskärpäset tähän? "Wahlroos listaa kansallisen maataloustuen. – I
      Maailman menoa
      153
      3460
    2. Persut päättivät hiilivoiman kieltämisestä Suomessa

      Moni on jo unohanut kuka hyväksyi hiilivoimaloiden kieltämisen Suomessa: persut Sukupuolineutraalit liikennemerkitk
      Maailman menoa
      84
      2986
    3. Vain persut vastustivat hiilivoimaloiden alasajoa

      Persut vastusti jyrkästi hiilen kieltolakia ja on myöhemmin vaatinut hiilivoimaloiden pitämistä käytössä. He perusteliva
      Maailman menoa
      63
      2460
    4. Nalle Wahlroos ei ulise kuten Teemu Selänne sähkölaskuista

      Nalle "hah hah" nauroi saamistaan sähkötuista, kun taas Teemu-poika itkeä tirautti kovasta sähkön hinnasta. Nalle nauro
      Maailman menoa
      44
      2359
    5. Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen

      ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?
      Maailman menoa
      55
      2284
    6. Muistattekos kuinka kokoomus ja persut vinkuivat sähkön hinnasta?

      Oppositiossa vuonna 2022, kun sähkön hinta uhkasi nousta 20 senttiin kilowattitunnilta? Nyt ovat hiiren hiljaa, kun pitä
      Maailman menoa
      115
      2245
    7. Kyllä nämä nyky autonakut ja autotki on heikloja

      Vuoden vanha akku, eikä inahdakaan.... Pistin vara-akun just lataukseen ja lähen sillä antamaan apuvirtaa Jos ei toimi,
      Ikävä
      17
      2237
    8. Mikä aate kaiken pahan takana?

      Se laiskistuttaa kansat, opettaa vaatimaan etuisuuksia, syleilee maailmoja eikä omaa kansaa.
      Maailman menoa
      151
      2159
    9. Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!

      Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville
      Suomalaiset julkkikset
      32
      1622
    10. Muistan vuosikymmenten takaa

      Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.
      Ikävä
      12
      1616
    Aihe