Noita-roviot ja -Vaino YHTÄ vaan ja samaa KOHTAAN

YhdenJaKaikkienPuolesta

Jumalat Jeesuksineen ym. poppoineen OVAT saaneet kaikki samannäköiset, samanoloiset, muistuttavatkin avuttomat miehet, ihmiset (kuten lapsetkin ja kaikki ne Vaaleat ihmiset, naiset ja miehet, nuoretkin Antikristus-naamojen LÄTTYILYJEN aikaan) ikuiseen, todella pahaan ihan elävältä poltettavienkin VAARAAN, ajojahdatuiksi ERITYISESTI kaiken aikaa, kaikki nämä vuodet, JOKA päivä, JOKA HETKI, aamusta iltaan ja yötä myöten. EIHÄN kukaan ihminenkään voi nääs EROTTAA kuka isovatsainen parrakas olisi EHKÄ se ajojahdattu ja KUKA EI! Ihan kaikki samanoloiset ja -näköiset OVAT Jumalat Jeesuksineen ÄllöLapsineen ájojahdattavaksi ajaneet.

JOKO Nyt, KERRANKIN ja vastaisuudessa AINA alatte, uskallatte ALKAA AIVAN kaiken Noista Jumalista Lapsineen, Jeesuksineen AVATA, ESIIN, vai annatteko kaikki noi UHRIT ennemmin kuolla, ja julkeimmilla, KOVIMMILLA keinoilla, IHAN vaan että sitten tonne Henkimaailmaan IKUISEEN vielä kamalampaan , IKUISEEN KAUHEAAN kohteluun? Ihan Oikeasti, VAKAVASTI?! Nämä kuvat, esillä olleet ESITYKSET ikävä kyllä OVAT Oikeita Aikaansaannoksia (ei toki todellakaan noiden ihmisten, UHRIEN aikaansaannoksia EIKÄ haluamia, tahtomia, VAAN Jumalien Lapsineen, Jeesuksensa kera). Nämä ESITYKSET siis ovat Ikävä kyllä Oikeita Aikaansaannoksia (AJOJAHDIT, elävältä polttamis-VAARAT), JOIDEN johdosta EI kukaan KOSKAAN saman-oloinen, -näköinen OLE ENÄÄ turvassa OLLUTKAAN! Joko ILMOITATTE Jumalien Lapsineen, Jeesuksineen ASIOISTA!
Kaikki ASIAT on lapattava, lastattava Jumaliin Jeesuksineen, ASETETTAVA YHTÄ lailla IHAN samalla ÄLLÖLLÄ arvolla, ja alhaisella ÄLLÖkeinoin Heidän sisäänsä, Hammurabin lailla, silmä silmästä, ALHAINEN asia ALHAISESTA, Ikuinen Esille ESITETTY-osoitus Kaikki IHAN Hammurabin lailla KOSTETAAN asetetaan Heihin, Jumaliin yms. OSOITTAJIIN, YHDENKIN Ihmisuhrinkin puolesta, pelastumiseksi!

2

143

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ValtiaidenMaailma

      Valtiaat alkoivat innostumaan ja oikein höökimään. Nyt on heillä on jo Avaruusalus ENTERPRISE !!

      • NeKusipäätDeletoitava

        Joo, varmasti on avaruusalus. Senhän takia Ne meiltä kaikilta vei elintason, työpaikat ja Valtioiden rahat, jotta pääsevät muualle Universumiin jatkamaan ja kaiken diktaattori-kidutuksen alkamista uudestaan alusta asti sielläkin.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko kaivattusi ulkonäkö

      tarpeeksi miellyttävä? 🥕
      Ikävä
      52
      1181
    2. Toivotko koskaan mies...

      Että nähtäis ja aloitettais alusta, puhtaalta pöydältä tutustuminen. Olit oikeassa ei me kunnolla tunnettu. Olin hölmö.
      Ikävä
      90
      1167
    3. Tämän päivän puukotusuutinen

      Epäillyn tuntomerkit? Nisti vai matu? Laittaisin betsit jälkimmäiselle.
      Seinäjoki
      17
      1030
    4. Svty paska työpaikka

      Elekää kukaan hakeku sinne töihin.
      Suomussalmi
      17
      878
    5. Olisin valmis salaisiin tapaamisiin

      Juuri sinun kanssasi mies. Olet saanut minun pääni pyörälle ja ajatukseni pyörimään ympärilläsi. Hittoon velvollisuudet
      Intohimo
      45
      793
    6. Kyllä näin 45 vuotiaana miehenä pitää sanoo, että 40-50v naiset näyttää vanhoilta

      Niin väsynyttä, silmäryppyä, harmaata hiusta jne jne
      Ikävä
      112
      768
    7. Olisit voinut olla...

      ....ihan tavallinen ihminen, terve mieleltään ja kropaltaan, hyvä seuraihminen ja luotettava kumppani. Mutta ei, olit n
      Ikävä
      64
      722
    8. Onko viisikko aktivoitunut

      Taas ruumis !! Viisikko ryskää kukaan ei pärjää
      Seinäjoki
      12
      697
    9. Olet ihana mies

      Mun söpöliini 🙊😘
      Ikävä
      38
      609
    10. YT skoda Transtech

      Noin 200 saa potkut. Saksikäsipetturi ajoi suomen konkkaan ja tarkkikselle. Totaalinen Petosjytky..
      Kajaani
      70
      591
    Aihe