Kokoomustrollit kommentoivat iltasanomiin.

Ilmaistyötä ihannoivat kommentit julkaistaan, muut eivät pääse läpi. Ilta-Sanomat on kokoomushomojen propagandapaskaa.
21<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Olet oikeassa. Saman kokenut ihan jokapäiväisissä kommenteissa. En enää kommentoi ko. PASKAan.

Äänestä
  • ALOITTAJA OIKEASSA. IS ON KOKLOISTEN FOORUMI. JA MUUT MIELIPITEET SIELLÄ PASKAMODE SENSUROI! SELLASTA SANANVAPAUTTA SUOMESSA!

    Äänestä

Juuri sen takia suvakkihuoramedian uutisointia pitää aina lukea "sillä silmällä".

Äänestä
  • Keskittykää Kansanuutisiin, saatte oikeaa tietoa.

    Äänestä

  • uunon-kanava kirjoitti:

    Keskittykää Kansanuutisiin, saatte oikeaa tietoa.

    Piere kirnuun kokoomusTROLLI!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Äänestä

  • Ihanaa, kun saa rahaa tekemättä mitään. Olo on kuin Neuvostoliitossa, kaikki ilmaista!

    Äänestä

  • xpoux kirjoitti:

    Ihanaa, kun saa rahaa tekemättä mitään. Olo on kuin Neuvostoliitossa, kaikki ilmaista!

    Miatä niin päättelet?

    Äänestä

  • kokoomuslaiset töihin loisimasta 650 000e tuen vastineeksi!!


    Vaikka katuja lakasemaan ja risusavottaan ja marjanpoimintaan vanhainkodeille!

    hophop kokkareloiset! Pois sieltä sohvalta makoilemasta loiset!

    s.koskikaan tehnyt päivääkään oikeeta työtä! Sekin loinen vuodeksi kaupan kassalle elämään sillä palkalla.


    Vastikkeetonta SOSSU-tukeA:Kokoomusnuorille 650 000€
    Kokoomusnuorten tuet pitäisi poistaa!!!!!
    Poliittisten nuorisojärjestöjen, kuten kokoomusnuorten,
    tuet pitäisi ehdottomasti poistaa. On järjenvastaista että
    tuemme heikomman aineksen lisääntymistä ja sitten ihmettelemme miksi täällä
    on älyvapaina syntyviä lapsuksia ja kovasydämisiä kannanottoja oikeistonuorilta.
    Vastikkeetonta tukeA:Kokoomusnuorille 650 000€,
    kokkareloisille verovaroista tukea tuen päälle!!!!
    Kokoomuksen Nuorten Liitto sai vastikkeetonta TUKIavustusta 650 000 euroa,
    Loisivat vaan sohvalla ja kirjoittelevat paskapuolueohjelmia suomen tuhoksi!
    http://ottolehto.puheenvuoro.uusisuomi.fi/123405-kokoomusnuorten-tuet-pitaisi-poistaa
    Puoluetuki on verovarojen väärinkäyttöä.!!!!!

    Susanna Kosken johtama kokoomuksen nuorisojärjestö saa valtionapua 642 850 euroa.=sossutukea!

    Äänestä

IS:n sensorit poistavat ihan tavanomaisia viestejä joisssa ei ole mitään ERIKOISTA.

Äänestä
  • TOTTA. Pipo kireällä imeisesti.

    Äänestä

  • cmjgtxs kirjoitti:

    TOTTA. Pipo kireällä imeisesti.

    Onhan se kun matutarhausbisnes alkaa oirehtimaan matujen hillunan ja kansan siihen alistumatta kyllästymisen myötä.

    Kelle sitten tulnee yllätyksenä ja kelle ei.

    Tuntuu vähän siltä, että näille ns. "suvakeille" kaikki matuihin liittyvät itsestään selvyydet tulee aina "yllätyksenä".

    Äänestä

Sama paskakokkaretauti on tarttunut satakunnan kansaan.

Äänestä
  • Sitä pyörittävät holmlundien paskakokkareet. Samaa homoomuspaskaa lehti täynnä.

    Äänestä

Olen kommentoinut IS:ään ihan epäpoliittisia asioita ja kommentejani ei ole julkaistu. Tulee tunne että elämme jossain yhden totuuden diktatuurissa. Kommenteissani on kyse täysin epäpoliittisista ns. makuasioista. Enää en kommentoi IS:n sivuilla.

Äänestä
  • Eli koko paskan saisi räjäyttää?

    Äänestä

  • Antipaskakokkare kirjoitti:

    Eli koko paskan saisi räjäyttää?

    Makuasia mutta itse ainakin menetin haluni kommentoida IS:n sivuille koska vastassa oli sensori jolla pipo TOSI TIUKALLA IHAN ARKIASIOISSAKIN. Ihmettlelin aikani tilannetta ja sitten totesin että antaa olla jos vastassa on noin TOTINEN TYYPPI.

    Äänestä

Tällä palstalla on näkynyt vuosia miten Kokoomuksen palkkaamat trollit yrittävät puolustella rosvopäättäjiä ja umpimätää rosvouspolitiikkaa trollausellaan. Raukat ovat ylimielisyydessään niin typeriä, että paljastavat tarkoitusperänsä kuvittellessaan kansan olevan niin typerää, että täysin aivoton mätä trollaus muka uppoaisi.

Äänestä
  • Ikävää,että tuo paskatauti on tarttunut jo ennen niin tykkäämääni radion aamuohjelmaankin...

    Äänestä

Et voi olla iltapaskan ostaja jos et fanita kokoomusta, yleä, mamutusta ja pakkoruotsia. Mitään noista ei saa arvostella.

Äänestä

TYÖTTÖMÄT HETI TÖIHIN VAIKKA NÄLKÄPALKALLA !!! LORVIJAT TÖIHIN !!! MARS !!!

Äänestä
  • Suksi vittuun kokoomushomo.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ankeuttaja kirjoitti:

Ilmaistyötä ihannoivat kommentit julkaistaan, muut eivät pääse läpi. Ilta-Sanomat on kokoomushomojen propagandapaskaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu