Kun monet artistit tekivät juuri päinvastoin.
http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-2000001251791.html
http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-2000001251791.html
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Lauri menetti keikan ja mahdottoman määrän uskottavuuttaan. Delfiinien suhteen siirtohan meni ihan oikein. Huonoa makua ja arvostelukykyä lähteä jonkin somehysterian "muka" mielipiteen mukaan. Somelaumojen mieli muuttuu hetkessä ja kukaan ei piittaa eikä arvosta, että Lauri meni pöntösti myymään julkisuuttaan, huonon kortin perässä.
Valitettavinta tietysti, jos Lauri oli oikeasti sitä mieltä kuin se someraivo.
Yksin jää asiansa kanssa, mikä oikein onkin
Mikähän olisi ollut kettutyttö-Laurin mielestä oikea ratkaisu delfiiniongelmaan? Kaiken järkeilyn mukaan ratkaisuhan oli paitsi kallis, myös hyvä delfiinien kannalta. Siellähän kuuluvat viihtyvän hyvin Italian lämmössä. Ampuako ne olis pitänyt tai päästää Itämereen?
psssst. Kreikassa.
No niinpä onkin, sorry! No samanlaisia maitahan nuo ovat, lämpimiä ja velkaisia, matuja hillitsemättömän hallitsemattomasti ja nyt Kreikassa siis delfiinipakolaisiakin.
Tähkä nähdään takuuvarmasti seuraavassa "meillä on unelma " -konsertissa.
Tuommoinen idiotismi on vain b-rapun esiintyjille ja hiipuville tähdille.
Huono homma, jos ei artistille riitä musan tuottama suosio enää. Jos pitää koettaa kepuloida halpahintaisia irtopisteitä, niin äkkiä sitä aletaan lukea sitä musaakin niin, että onko siinäkin sisältö sitä, että haalitaan halpahintaisia irtopisteitä.
Vittuileeko se muuten yleisölle vai miksi se vääntelee naamaansa?
Heikkolahjaiset faninsa eivät tuota huomaa, joten älä kerro sitä heille.
Niin mihin Delfiinit olisi pitänyt laittaa kun ensin huudetaan ettei saa pitää Särkänniemessä ? Kreikan lämpöhän on paratiisi Suomen loskan jälkeen Ja sertifioitu paikka jonka ulkopuolinen taho todennut parhaaksi.
"Luonnonsuojelijoiden" mielestä niiden luonnollinen elinympäristö olisi ollut tietenkin näsijärvessä.
Luonnonsuojelijat eivät nyt ehdi vastaamaan kun niitä syötetään vielä.
Tähkä astui nyt miinaan, lehmänpaskaan.