Odineja tarvittaisiin Forsassa

Joku sikatila kaipaa halpatyövoimaa, kertoo Hevosmiesten Tietotoimisto HMTT.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Työnkuva on toimia kiimaisten karjujen panopuuna. Odin pomo sanoi olevansa tyytyväinen ehdotukseen. "Peräsuolta muutenkin käytetty vastaavaan tarkoitukseen."

Äänestä

Töihin halukkaita paskanaamoja tunkee jatkuvasti, mikseivät siis menisi töihin sinne?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Forssayhdelläässällä kirjoitti:

Joku sikatila kaipaa halpatyövoimaa, kertoo Hevosmiesten Tietotoimisto HMTT.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu