Kaverin sheivaus

Kokemustarikkaampana

Käytiin kaverin kanssa saunassa illalla ja hän katsoi alapäääni ja totesi, jätkällähä on siisti karvotus. Sanoin joo, eilen ajoin ylimääräset pois. Kaveri sanoi että ei oo ajellu ikinä karvojaan kokonaan ku onnistuu varmasti jotenkin sössimään niin että tulee haava (ei ole ikinä ajanut partaansakkaan höylällä)
Sanoin eihän sillä höylällä kovin helposti haavaa saa aikasiks, aika huolimaton tarvi olla että haavan saa aikasiksi. Kaveri siihen että oishan se kiva jos oisi tollai siisti karvoitus mutta en arvaa alkaa höylällä ajelee.
Sanoin kaverille että saksilla ekaks lyhyemmäks ja höylällä loput. Kaveri sano pitäsköhän se uskaltaa koittaa? Kävin hakemassa sakset ja annoin ne kaverille. No hän alkoi lyhentämään karvojaan ja sitten kysyi nytkö ne vois höylällä ajella loppuun. sanoin joo voi. Hain hänelle höylän ja suihkusaippuan ja sanoin, laita reilustu saippuaa ni hyvä tulee. kaveri laittoi saippuaa ja otti höylän käteensä ja sanoi, en mä perhana uskalla täl alkaa ajelee, ihan varmaa tulee joku mega haava.
Sanoin siit vaa rauhakseen vetelet höylällä. Kaveri totes, en saatana aja. Kysyin no ajanko mä ne? Kaveri sano, no mun puolesta saat ajaa, ite en uskalla. Sanoin no sit ihan relax etkä tee mitään äkkinäisiä liikkeitä. Sanoin kaverille, hitto en oo ennen muuts toisen miehen karvoja ajellu, naisten kyllä ja toisekseen en oo muuten pitäny toisen munastakaan ikinä kiinni. Kaveri sano, ainii tosiaan onks sun pidettävä mun munasta kii.
Sanoin on jos meinaan sun karvat ajella ja otin hänen munasta kiinni ja aloin ajelemaan hänen palleista karvoja. Hetkn olin ajanut niin kaverin muna alkoi seisomaan. Kaveri sano, ei perhana mulhan alko väkisin seisomaan. Sanoin hyvä vaa et alko koska on helpompi ajaa ite munasta karvat ku se seisoo. Aikani siinä höyläilin ja kysyin kaverilta, miltäs se nyt alkaa näyttämään? Kaveri kattoi ja sanoi, nythän se näyttää siistiltä.
Sanoin ajan vielä ite vehkeestä karvat pois. Höyläsin hänen munasta karvoja niin kaveri sanoi, on tää vähän noloa et alko seisoo ku otit sen käteesi. Sanoin eihän siin mitää noloo ole, kiihottuuhan sitä jokainen kun joku ottaa munasta kiinni ja ihan hyvä että alkoi noin helposti seisomaan ni oli helpompi ajaa karvat ku että jos ois ollu koko ajan ihan löysä muna. No kokemus tämäkin,ajaa toisen miehen munakarvat ja pidellä jäykkää munaa kädessään :D

4

1673

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Repeeminen

      XD ei vittu

    • Ennoomikkääfani

      Kiva fantasia sulla

    • hank-pillunaama

      tottahan toki sheivasit myös kulmakarvat?

    • Aamukäsi

      Alkoko sul itelläs seisomaan kun pitelit toisen jäykkää kullia? Mulla vähän samanlainen kokemus ja yhteisrunkuksihan se sit meni...

    Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä mieltä olet?

      Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo
      Ikävä
      153
      1323
    2. Muistakaa pojat tämä.

      Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.
      Ikävä
      120
      1069
    3. Viesti jonka haluaisit lähettää...

      hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä
      Ikävä
      33
      842
    4. Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin

      Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset
      Ikävä
      216
      819
    5. En ehkä onnistu siinä

      Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.
      Ikävä
      58
      792
    6. Oletko päättänyt

      Että luovutat minun suhteeni
      Ikävä
      64
      752
    7. Mies,oletko koskaan...

      Käyttänyt maksullista naista?
      Ikävä
      141
      734
    8. Kirjoita kolme sanaa

      mistä kaivattusi voisi sinut tunnistaa.
      Suhteet
      47
      686
    9. Pahoin pelkään nainen

      että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus
      Ikävä
      57
      632
    10. Joko kaupungin johtaja saa iskeä kuokkansa kunttaan

      Särkiperällä tapahtuu 25.8 2026 klo.10.00 Fingrid Oy:n ja kahden maanomistajan kanssa maan lohkominen.Mahdollisesti täss
      Pyhäjärvi
      62
      590
    Aihe