http://kohudosentti.blogspot.fi/2016/09/kansantasavaltalainen-vallankumousmies.html
No onhan hän nyt enemmän toimittaja kuin kaiken maailmat arot yhteensä!
No onhan hän nyt enemmän toimittaja kuin kaiken maailmat arot yhteensä!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Jos presidentti Niinistö ja hallitus ei saa aikaiseksi noiden maanpettureiden Suomen kansalaisuuden peruuttamista, ovat molemmat pelkureita ja Putinin puudeleita. Se olisi myös pelote Väyryselle ja Volaselle.
Maanpettureita on USAn nato ja paskaelin fanit Sinäkin kai?
Köyri putiniasi, ryssä.
Suoli ensin!
Januksen anus on kovilla kun Johan käyttää käsinukkena ;D Kysy vaikka Iljalta, miten kivaa on olla lihapuppetti. Erona vaan, että Ilja tykkää siitä.
uusia johtajia, kun alasajo ko. rahareijälle. Nyt jos koskaan olis aiheellista kun kyseinen pulju on täys peräreikiä.
Janus olisikin oikea mies johtamaan YLEä, saataisiin hieman totuuksia tietoon, nyt vain valehdellaan ja salaillaan.
http://kohudosentti.blogspot.fi/2016/09/kansantasavaltalainen-vallankumousmies.html
Kansantasavaltalainen vallankumousmies Janus Putkonen nimitettiin Donetskin kansantasavallan valtiollisen yleisradioyhtiön toimitusjohtajaksi
______________
Onnittelut nimityksen johdosta, olet ansainnut sen.