Miesseuraa tapiolassa tarjolla

21 vuotiaan rauhallisen, kokeneen. Ymmärtäväisen miesseuraa naisille 18-80 ikäisille tarjolla tapiolan suunnalla. Lisätietoja ja kysymyksiä sähköpostilla.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Eikö miesseura kävisi, jos kerran rahasta teet, niin sama se sulle on.

Äänestä
  • No käyhän se jos hinnasta sovitaan. Osaa rakastaa miestä myöas.

    Äänestä

  • mies.seuraa95 kirjoitti:

    No käyhän se jos hinnasta sovitaan. Osaa rakastaa miestä myöas.

    No mitä maksaa esim. vatkaaminen ja suikkiin otto ?

    Äänestä

  • Oletko Tapiolasta? Onko nimesi Tapio?

    Äänestä

No unohdit sen sähköpostin, stubb.@?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mies.seuraa95 kirjoitti:

21 vuotiaan rauhallisen, kokeneen. Ymmärtäväisen miesseuraa naisille 18-80 ikäisille tarjolla tapiolan suunnalla. Lisätietoja ja kysymyksiä sähköpostilla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu