LUULIS BARBAARIA VITUTTAVAN

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016090622270707_uu.shtml

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

TOTUUS TOSTAKIN dddddDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Noiden röyhkeydellä ei näköjään ole mitään rajaa!

EI JATKOON SUOMESSA !
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tahallaan haluttiin tästäkin tehdä "rasistinen" asia.

Kyllästyttää niin maan perusteellisesti, mua ei enää haittaa, jos joku sanois vaikka mua rasistiksi, sana on kärsinyt totaalisen inflaation.

Ja kuinka tyhmiä nämä ihmiset ovatkaan.........niin noloa, kun julkisesti todettu valehtelijoiksi koko sakki, ei oikeen nyt myötätuntoa heru, myötähäpeää sitäkin enemmän. Ja inhoa! Hävetköön ite ja pyytäkööt poliisilta anteeksi ite!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


EIEIEIJATKOON kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016090622270707_uu.shtml

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

TOTUUS TOSTAKIN dddddDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Noiden röyhkeydellä ei näköjään ole mitään rajaa!

EI JATKOON SUOMESSA !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu