Menikö mettään?

On saanut välkkyvä mainostaulu niittylän risteyksestä lähteä.Tuliko elyltä siirtokäsky vai tajusivatko omat siirtää ennenkö rysähtää,vai joko pappa ajoi ojaan?
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Oli niin hölmössä paikassa, että jäi näkemättä mitä siinä mainostettiin. Ei kehdannut keskelle risteystä pysähtyä katsomaan.

Äänestä

Olisi saanut olla, tuli pöhinän tuntua. Ihan kuin olisi Las Vegasiin tullut.

Äänestä

Ähtärin ulkopuolelta löytyi valta,ja määräys

Äänestä

KÄÄK !!!! on Tuurissa taulu tallessa?

Äänestä

Tuurin taulu täyttää likenneturvaillisuus määräykset js asetukset.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


autotsolmussapian1 kirjoitti:

On saanut välkkyvä mainostaulu niittylän risteyksestä lähteä.Tuliko elyltä siirtokäsky vai tajusivatko omat siirtää ennenkö rysähtää,vai joko pappa ajoi ojaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu