Maailmassa yksi toimiva maa maahanmuuton rajoittam

YK tuomitsee Pohjoiskorean toimet suojella rajojaan?
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Nyt puhutaan asiaa. Tämä on osittain myös väsyttämistä. Tämä tiedetään hyvin ja nyt englannin kuningas kunnan sisäpiiri pommittaa yllättävillä media otsikoilla.

Äänestä

Ei tarvita muureja kun valtaa pitää porukka joka uskaltaa määrätä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Eisodi kirjoitti:

YK tuomitsee Pohjoiskorean toimet suojella rajojaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu