Tykkääkö naiset masturboida yhdessä? Itseä aina kiihottanut ajatus et sais masturboida toisen naisen seuras, ja jos kiima siinä oikein pahaksi pääsisi niin voisihan sitä kokeilla myös tyttöjen välistä hellyyttä ;) ku tällästä tilannetta miettii niin kyllä tässä alkaa kostua, varmaan pitää lähtee vessaan koskettelemaan ettei ukko herää ;)
Naiset yhdessä
9
2646
Vastaukset
- Hiplaten
Voidaanhan me masturboida yhdessä
- Jonne69704a
Ei kannata, huonoja kokemuksia
- Hiplaten
Miten niin
- Kaksinkannattaa
Se riippuu ihan ihmisistä ja tilanteesta. Asuimme lähes vierekkäisissä taloissa meidän perhe ja äitini veöljen perhe. Olin serkkutyttön kanssa melkein viikolleen saman ikäinen ja erittäin paljon yhdessä. Myös yhteiset saunomiset kuuluivat siihen jo lapsuudesta alkaen. Muistan, kuinka toisillemme näyttelimme pimpsaamme ja olimme kai vasta siinä kahdentoista ikäisiä, kun ensimmäisen kerran yhdessä tyydytimme itsemme toistemme nähden. Sitä jatkui kauan ja vieläkin, vaikka olemme molemmat naimisissa tahoillamme, innostumme joskus juuri saunassa mökkireisuillamme. Se on ihanaa, eikä kummallakaan ole mitään ongelmia sen kanssa.
- Liukastelija
Ihanaa kun nainen osaa nauttia omasta pillustaan ja toisen naisen pillusta.saispa joskus katsoo.
- Seinäjoetar
Olemme jo aika iäkkäitä mutta joskus teemme sitä.
- Seinäjoking
Voi kun tällainen 34-vuotias kloppi pääsisi joskus katselemaan ;)
Se olis niin ihanaa....
- kiimasett
On tullut masturboitua naispuolisen kanssa yhdessä sekä vähän muutakin.. On kyllä kiihottavaa katsoa kun toinen nainen on aivan kiimassa katsoessaan sua.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta663362Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh433157Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa1202610- 432538
- 311953
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘271850- 481636
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä851465- 391320
- 821179